CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Соковници

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Соковник SJE 1005

  $66.30 $81.40
  Моќност на моторот (max): 700 W Лесно чистење Голем отвор за ставање на цело овошје Волумен на садот за сок: 1,5 l

  Соковник Северин 3571

  $179.50
  Моќност: 150W

  Соковник Bosch MES25A0

  $142.60
  Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини

  Соковник Bosch MES3500

  $173.38
  Моќност: 700W Прекинувач со две контролни брзини

  SENCOR Соковник SJE 741 SS

  $59.57
  Моќност на моторот (max): 400 W Лесно чистење Голем отвор за ставање на цело овошје Волумен на садот за густиш: 1,2 l

  Muhler MJ-550 соковник

  $67.99

  Соковници

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $59.00 Максимум: $180.00
  $59 $180