CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Сецковци

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Мултисецкалица SSG 3505VT

  2.920,00 ден
  Боја: бела / виолетова Моќност на моторот (max): 150 W Сецка и ренда 7 додатоци за совршени резултати

  SENCOR Сецко SHB 4330

  1.750,00 ден
  Боја: бела Стаклен сад од 1000ml Моќност на моторот (max): 230 W Моментално вклучување

  Сецко MAX со стаклен сад КЛ 210

  1.199,00 ден
  Моќност: 300W; Сад: 1 литар; Капацитет за сецкање: 300 грама;

  Сецко Адлер АД 4056

  1.399,00 ден
  Моќност: 300W, Сечила од нерѓосувачки челик, 2 контролни брзини

  Сецко BOSCH MMR08A1 Моќност: 400W

  1.899,00 ден
  Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml

  Сецко Bosch MMR08R2

  1.899,00 ден
  Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml

  СЕЦКО SEVERIN 3861

  1.899,00 ден
  Тип:БЛЕНДЕР СЕЦКО Моќност:260 W; Сад со капацитет од 650 мл и посебен капак Пулс функција Максимални 3.900 вртежи во минута Сечило од нерѓосувачки челик

  Iskra SW-817A-LI Сецко

  1.290,00 ден

  Iskra SW-817A-WH Сецко

  1.290,00 ден

  Blender secko MAKS KL 210

  1.350,00 ден
  Моќност: 300W Сад: 1 литар Капацитет за сецкање: 300 грама

  SECKO BEKO CHP 5550 W

  1.599,00 ден
  Сецко Моќност:550W

  SECKO BEKO CHP 6450 White

  2.099,00 ден
  Сецко Моќност:450W

  Secko SENCOR SCB 5100 WH

  2.190,00 ден
  Боја: бела Стаклен сад од 1000ml Моќност на моторот (max): 500 W Компактен и ергономски дизајн

  PHILIPS HR1393/00 Secko bel 450W

  1.899,00 ден
  • Сецко • Боја Бела • 450W

  Secko SENCOR SHB 4310

  1.550,00 ден
  Боја: бела Моќност на моторот (max): 300 W Моментално вклучување Капацитет на садот за сечкање: 650 ml

  Seckalica HOME CH-3001W

  1.270,00 ден
  Лукот, морковите и целерот ќе бидат иссецкани за миг, а подготовката на бебешка храна никогаш не била полесна, бидејќи овој сецко е ефикасен, идеален за мала количина храна и е лесен за одржување. Најчестата причина за оштетување на слични уреди е кршење на оската на која се монтира ножот. Затоа интегралната оска на чинијата на сецкото на Home Electronics е излиена во стакло, за подверливост и долго користење. Освен тоа, нелизгачкото дно осигурува стабилност при работата, а сигурниот систем на сецкото не дозволува уклучување кога сите делови не се правилно намонтирани.

  Multisecko SENCOR SSG 3505 VT

  2.590,00 ден
  Боја: бела / виолетова Моќност на моторот (max): 150 W Сецка и ренда 7 додатоци за совршени резултати

  ROHNSON Secko R-523

  1.199,00 ден
  Електричен повеќе наменски сецко Јачина 400 W Сече, пасира, меша и миксира

  Сецковци

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.199,00 ден Максимум: 2.920,00 ден
  ден.1199 ден.2920