Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Сецковци

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  HOME electronics Сецко CH-3001W

  €16,28 €21,68
  Лукот, морковите и целерот ќе бидат иссецкани за миг, а подготовката на бебешка храна никогаш не била полесна, бидејќи овој сецко е ефикасен, идеален за мала количина храна и е лесен за одржување. Најчестата причина за оштетување на слични уреди е кршење на оската на која се монтира ножот. Затоа интегралната оска на чинијата на сецкото на Home Electronics е излиена во стакло, за подверливост и долго користење. Освен тоа, нелизгачкото дно осигурува стабилност при работата, а сигурниот систем на сецкото не дозволува уклучување кога сите делови не се правилно намонтирани.

  SENCOR Сецко SHB 4310

  €19,40 €24,29
  Боја: бела Моќност на моторот (max): 300 W Моментално вклучување Капацитет на садот за сечкање: 650 ml

  SENCOR Мултисецкалица SSG 3505VT

  €38,14 €47,60
  Боја: бела / виолетова Моќност на моторот (max): 150 W Сецка и ренда 7 додатоци за совршени резултати

  SENCOR Сецко SHB 4330

  €22,80 €28,52
  Боја: бела Стаклен сад од 1000ml Моќност на моторот (max): 230 W Моментално вклучување

  Сецко MAX со стаклен сад КЛ 210

  €16,28 €19,54
  Моќност: 300W; Сад: 1 литар; Капацитет за сецкање: 300 грама;

  Сецко Адлер АД 4056

  €22,80
  Моќност: 300W, Сечила од нерѓосувачки челик, 2 контролни брзини

  Сецко BOSCH MMR08A1 Моќност: 400W

  €30,95
  Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml

  Сецко Bosch MMR08R2

  €30,95
  Моќност: 400W Пластичен сад: 800ml

  VIVAX Мини сецкалица MC-2501

  €15,63

  Rohnson R 523 мулти сецко

  €19,54

  Сецковци

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €15,00 Максимум: €48,00
  15 48