CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Решоа

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  KONCAR Решо K4902 B32

  3.780,00 ден
  2 горилника Индикаторно светло Моќност од : 2750 W 3 години гаранција

  ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ДУПЛО SEVERIN 1014

  2.990,00 ден

  SENCOR Решо SCP 2270 WH

  2.790,00 ден
  Боја: бела 2 плочи Индикаторно светло Моќност од : 2250 W

  SENCOR Решо SCP 3201 GY

  3.370,00 ден
  Боја: црна Експрес брзо греење за неколку секунди 10 нивоа на температура Моќност 1800 W

  SENCOR El.Reso 2 gr. ploci SCP 2253WH

  2.390,00 ден
  Боја: бела 2 плочи Индикаторно светло Моќност од : 2250 W

  SENCOR El.Reso SCP 1503WH

  1.390,00 ден
  Боја: бела Термостат Индикаторно светло Моќност 1500 W

  SENCOR El.Reso SCP 1504BK

  1.390,00 ден
  Боја: црна Термостат Индикаторно светло Моќност 1500 W

  SENCOR El.Reso SCP 2254BK

  2.390,00 ден
  Боја: црна 2 плочи Индикаторно светло Моќност од : 2250 W

  SENCOR El.Reso SCP 2255SS

  2.890,00 ден
  Боја: inox 2 плочи Индикаторно светло Моќност од : 2250 W

  GORENJE ICE 2000SP INDU. PLOCA

  3.990,00 ден

  Решоа

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1.390,00 ден Максимум: 3.990,00 ден
  ден.1390 ден.3990