Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Решоа

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Индукциска плоча GORENJE ICE2000SP

  €65,04

  KONCAR Решо K4902 B32

  €48,74 €61,61
  2 горилника Индикаторно светло Моќност од : 2750 W 3 години гаранција

  ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ДУПЛО SEVERIN 1014

  €48,74

  SENCOR Решо SCP 2270 WH

  €40,10 €45,48
  Боја: бела 2 плочи Индикаторно светло Моќност од : 2250 W

  SENCOR Решо SCP 3201 GY

  €48,74 €54,93
  Боја: црна Експрес брзо греење за неколку секунди 10 нивоа на температура Моќност 1800 W

  Решоа

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €45,00 Максимум: €66,00
  45 66