CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SEVERIN

  Рачен блендер Северин 3795

  2.099,00 ден
  Тип:БЛЕНДЕР РАЧЕН Моќност 600 W
  banner

  Тип:БЛЕНДЕР РАЧЕН
  Моќност 600 W
  Отстранлив додаток за блендирање
  Рачка за блендирање од нерѓосувачки челик
  Лесно чистење
  Максимални 13.000 вртежи во мин
  Контрола на брзината
  Кука за закачување
  Боја: бело

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Тип:БЛЕНДЕР РАЧЕН
  Моќност 600 W
  Отстранлив додаток за блендирање
  Рачка за блендирање од нерѓосувачки челик
  Лесно чистење
  Максимални 13.000 вртежи во мин
  Контрола на брзината
  Кука за закачување
  Боја: бело