CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: ADLER

  Рачен блендер Адлер АД 4610 Г

  €14,49
  Боја: зелена, Моќност: 200W, Отстранлив додаток за блендирање
  banner

  Моќност: 200W
  Отстранлив додаток за блендирање
  Лесно чистење
  Ножеви од нерѓосувачки челик
  Боја: зелена.

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Моќност: 200W
  Отстранлив додаток за блендирање
  Лесно чистење
  Ножеви од нерѓосувачки челик
  Боја: зелена.