Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Разладна техника

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  LTHA Замрзнувач ZS 30

  €225,43 €250,37
  Рачно одмрзнување Енергетска класа: A Бруто капацитет: 300 l Регулација на температурата

  SAMSUNG Фрижидер RS 7557BHCSP/EF

  €1198,05 €1509,36
  No frost Енергетска класа: А+ Боја: Инокс Бруто капацитет: 359 l

  Замрзнувач VOX VF 1200

  €154,69

  Фрижидер VOX KG 2550 (Бел)

  €179,14

  Фрижидер VOX KS 2800 W (Бел)

  €195,44

  ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ СО 6 ФИОКИ VOX VF 2550

  €236,19

  Фрижидер VOX KS 2800 S (Сив)

  €211,74

  GORENJE Фрижидер со една врата R 6191DW

  €371,48 €408,64
  Енергетска класа: А+ Боја: Бела Приклучна моќ: 60 W Бучност: 38 dB(A)

  GORENJE Фрижидер со една врата R 6191DX

  €398,54 €438,47
  Енергетска класа: А+ Боја: Металик сива Приклучна моќ: 60 W Бучност: 38 dB(A)

  GORENJE Фрижидер со една врата R 6191LW

  €431,14 €474,33
  Енергетска класа: А++ Боја: Бела Приклучна моќ: 60 W Бучност: 38 dB(A)

  BOSCH Комбинирани фрижидери KGV 36UL20S

  €488,98 €578,32
  Енергетска класа: А+ Боја: Бела Замрзнувачки дел доле Бруто капацитет: 307 l

  BOSCH Комбинирани Фрижидери KGV 36UW20S

  €454,61 €532,85
  Енергетска класа: А+ Боја: Бела Замрзнувачки дел доле Бруто капацитет: 309 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери RF6275W

  €266,50 €293,16
  Енергетска класа: А Боја: Бела Приклучна моќ: 95 W Бучност: 41 dB(A)

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRC6192TX

  €545,89 €600,49
  Енергетска класа: A++ NoFrost Plus Боја: Металик сива Бруто капацитет: 329 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6191CW

  €391,04 €430,14
  Енергетска класа: A+ NoFrost Plus Боја: Бела Бруто капацитет: 325 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6191CX

  €423,64 €466,00
  Енергетска класа: A+ NoFrost Plus Боја: Металик сива Бруто капацитет: 325 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6191TW

  €494,70 €544,18
  Енергетска класа: A+ NoFrost Plus Боја: Бела Бруто капацитет: 329 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6191TX

  €529,59 €582,55
  Енергетска класа: A+ NoFrost Plus Боја: Металик сива Бруто капацитет: 329

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6202TW

  €488,84 €537,74
  Енергетска класа: A++ NoFrost Plus Боја: Бела Бруто капацитет: 363 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6202TX

  €602,94 €663,23
  Енергетска класа: A++ NoFrost Plus Боја: Металик сива Бруто капацитет: 363 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери RK6191AX

  €370,82 €407,99
  Енергетска класа: А+ Боја: Бела Приклучна моќ: 120 W Бруто капацитет: 326 l

  SAMSUNG Комбинирани фрижидери RB 31FDRN DSA/EF

  €529,75 €623,74
  Енергетска класа: А+ Боја: Инокс Замрзнувачки дел доле Бруто капацитет: 310 l

  SAMSUNG Комбинирани фрижидери RB 31FERN DSS/EF/

  €524,86 €611,74
  Енергетска класа: А+ Боја: Инокс Замрзнувачки дел доле Бруто капацитет: 310 l

  SAMSUNG Комбинирани фрижидери RB 33J 3200WW/EK

  €449,86 €505,28
  Енергетска класа: А+ Боја: Бела Замрзнувачки дел доле Бруто капацитет: 328 l

  Фрижидер VOX NF 3730IX (Инокс)

  €362,02
  Тип фрижидер: NO FROST фрижидер со замрзнувач Енергетска класа A+ Капацитет : 230/94L

  ФРИЖИДЕР VOX KG 2500 Silver 2500 С

  €170,99 €195,44
  Тип фрижидер: само одмрзнувачки фрижидер со комора Енергетска класа A+ Капацитет : 187/40 l

  Фрижидер RK6191 AW

  €338,22
  Комбиниран фрижидер со фиоки Линија:Essential линија Категорија на разладувачки апарат: Комбиниран фрижидер со горна комора Боја на апаратот: Бела Врата:Метална рачка на врата

  Фрижидер VOX KG 2500 бел

  €152,39 €179,14
  Тип фрижидер: само одмрзнувачки фрижидер со комора Енергетска класа A+

  Фрижидер VOX KK 3300 бел

  €208,48 €244,34
  Енергетска класа: А+; • Нето зафатнина 268 литри (184 литри капацитет на фрижидерот и 84 литри капацитет на замрзнувачот) : Фрижидер со замрзнувач;

  GORENJE Комбинирани фрижидери RF 4141ANW

  €219,89 €243,03
  Енергетска класа: A+ Боја: бела Бучност: 40 dB(A) Бруто капацитет: 210 l

  Фрижидер VOX HF 3730 бел

  €309,54 €350,29
  Енергетска класа: A+ No Frost Капацитет фрижидер нето: 230 Капацитет замрзнувач нето: 94

  GORENJE Комбиниран фрижидер со горна комора RF4141ANW

  €219,89
  Бруто капацитет: 210 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 55 × 143 × 55 cm

  Фрижидер VOX KK 3300 S

  €260,64
  Енергетска класа: A+ Капацитет бруто: фрижидер/замрзнувач 186/84 Капацитет фрижидер нето: 184 Капацитет замрзнувач нето: 84 Aнтибактериска заштита 3 стаклени полици Димензии: (ШxДxВ) 54x60x170cm

  Комбиниран фрижидер VOX KK 3600

  €285,09
  Енергетска класа: A+ Капацитет: фрижидер/замрзнувач: 235/113 Капацитет фрижидер нето: 230 Капацитет замрзнувач нето: 106 Aнтибактериска заштита 3 стаклени полици Димензии: (Ш x Д x В) (mm) 595*650*1860

  Комбиниран фрижидер VOX KK 3600 S

  €301,39
  Енергетска класа А+ Капацитет на фрижидерот: 230 l Капацитет на замрзнувачот: 106 l Димензии (ŠxVxD): 59,5 x 186 x 65 cm

  VOX Фрижидер NF 3735 inox

  €407,34
  тип фрижидер: No Frost; енергетска класа: A+; капацитет (бруто/нето): 341/324L; капацитет нето: 230/94L; Multi Cooling;

  Фрижидер VOX NF 465

  €407,34
  Тип фрижидер: NO FROSТ Енергетска класа: A+ Капацитет: (бруто/нето) 478/432 l Волумен: 335/97 l Анти-бактериска заштита Ниво бучава: 42 dB Димензии (ШxДxВ): 70 x 72 x 185 cm Боја: бела