CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Прочистувачи на воздух

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Honeywell HA010E прочистувач

  $134.42 $142.78
  Прочистувач на воздух Honeywell HA010E 99% филтрација 3 поставки за прочистување Индикатор за потребно чистење на филтрите

  Mi Air Purifier 2 Прочистувач на воздух

  $203.80 $305.80
  Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray EPA филтер и активен јаглен. Прочистува ПМ 2.5, ПМ 0.3 до 0.5, полен, прашина, честички, човечки и животински влакна.

  Прочистувачи на воздух

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $142.00 Максимум: $306.00
  $142 $306