Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување

  Процесори

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  INTEL Core i3-4170(3M Cache, 3,7 GHz LGA1150)box

  7.210,00 ден

  INTEL Core i3-6100, 3.7GHZ, 3MB, LGA1151, BOX

  7.890,00 ден

  INTEL DualCore G3250(3M Cache, 3.2 GHz LGA1150)box

  3.450,00 ден

  INTEL DualCore G3260(3M Cache, 3.3 GHz LGA1150)box

  3.540,00 ден

  PENTIUM G4400 3.0GHz 3MB/1151 Socket BOX

  5.460,00 ден

  ATHLON64 3000+(939)

  2.707,27 ден

  ATHLON64 4600+(940) AM2 DUALCORE

  5.445,23 ден

  Процесори

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2.707,00 ден Максимум: 7.890,00 ден
  ден.2707 ден.7890