CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Проектори и платна

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Drzac za PROEKTOR SBOX PM-18S

  $32.44

  SBOX Proekciono platno 3 NOZNO PSMT-135 (240x240)

  $163.00

  Proekciono platno SBOX PSM-100r (180x180)

  $109.53
  Атрактивен и компактен екран за проекции, проекции во домот или канцеларијата. Механизмот на ролери со пружина и автоматска сопирачка овозможува лесно и тивко отстранување и намотување на екранот. Лесна инсталација на ѕидови.

  Proekciono platno PSA-96 so Motor (172x172)

  $187.76

  PROJECTOR EPSON EB-S41 XGA 3300 Ansi 15000:1 (V11H842040)

  $509.80

  Проектори и платна

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $32.00 Максимум: $510.00
  $32 $510