CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Правосмукалки и парочистачи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Дополнителен циклонски филтер за сите видови на правосмукалки MAX ДБХ 01:

  499,00 ден
  Проѕирен отстранлив сад за прав. Едноставен за празнење на правот.

  Iskra крпа за парочистач

  250,00 ден
  Резервна крпа за парочистачи на ISKRA Две димензии (за JC-208 помала, и за JC-210 поголема)

  Вреќичка за Правосмукалка Electrolux E 200B

  430,00 ден

  Вреќичка за Правосмукалка Electrolux E 201B

  470,00 ден

  Вреќичка за Правосмукалка Zanussi ZA 120

  340,00 ден

  Правосмукалка Gorenje VC1821PSWBU

  3.990,00 ден

  Правосмукалки Gorenje VC2221GLW

  5.690,00 ден

  Правосмукалки Gorenje VC2321GPRRCY

  7.990,00 ден

  DIRT DEVIL ПАРОЧИСТАЧ M325

  6.999,00 ден

  ПРАВОСМУКАЛКА BOSCH BGL3B110

  5.500,00 ден

  GORENJE Pravosmukalka VCK1901WF

  7.140,00 ден

  GORENJE Pravosmukalka MGA/VC2303RCY 4

  6.890,00 ден

  GORENJE PRAVOSMUKALKA VC 2102 BCSYIV

  6.890,00 ден

  ELEKTROLUX pravosmukalka EENL52TGKOM

  8.990,00 ден

  Cistac na parea HOME SM-13001R

  3.950,00 ден
  Home Electronics чистачот на пареа наменет е за одржување на различните видови подови, теписи, тапацирани подлоги, душеци, стаклени површини, како и гардероби и детски играчки. Ги елиминира сите видови бактерии, паразити и тврдокорни наслаги без користење на хемиски средства, аи во зависност од потребите, моќта на уредот се подесува дури на четири нивоа. Тврдокорните наслаги на каменец и маснотија лесно ќе ги отстраните со помош на најлонските и метални четки, а за чистење на подовите имаме обезбедено и две микрофибер крпи. Со ергономската дршка која се приспособува по висина и дури 11 работни додатоци, чистењето веќе никогаш нема да ви паѓа тешко.

  PRAVOSM. BEKO BKS 9118

  4.099,00 ден
  Правосмукалка Моќност:1800W

  Pravosmukalka MAKS DOMINO W006R white

  3.990,00 ден
  Моќност: 2000W Електронска контрола на брзината Телескопска цевка од нерѓосувачки челик

  ELECTROLUX Pravosmukalka EEG41CB

  4.760,00 ден
  Правосмукалка со вреќичка, номинална моќност 650W

  PHILIPS FC8295/01 Pravosmukalka violetova 2000W

  6.699,00 ден
  • Правосмукалка • Боја Виолетова • Моќност на моторот 2000 W

  PHILIPS FC8670/01 Pravosmukalka siva 2000W

  10.490,00 ден
  • Правосмукалка • Боја Сива • Моќност на моторот 2000 W • Вшмукувачка моќ 370 W

  PHILIPS FC9170/01 Pravosmukalka sina 2200W

  12.999,00 ден
  • Правосмукалка • Боја Сина • Моќност на моторот 2200 W

  PHILIPS FC9351/01 Pravosmukalka crveno-crna 1900W

  8.199,00 ден
  • Правосмукалка • Боја Црно црвена • Моќност на моторот 1900 W

  PHILIPS GC2145/20 Pegla na parea sino-bela 2100W

  2.299,00 ден
  • Пегла на пареа • Боја Сино Бела • 2100W

  PHILIPS GC4527/00 Pegla na parea kafeava 2600W

  5.399,00 ден
  • Пегла на пареа • Боја Кафеава • 2600W

  ZANUSSI Pravosmukalka ZAN3200WR

  4.490,00 ден
  Правосмукалка со сад, номинална моќност на моторот 650W

  ZANUSSI Pravosmukalka ZANCG21EB

  3.400,00 ден
  Правосмукалка со вреќичка, номинална моќност на моторот 600W

  Pravosmukalka SENCOR SVS 45RD

  2.750,00 ден
  Боја: црвена Додатоци за ќош и пајажина Моќност на моторот 1400 W Волумен на вреќичката: 1,5 l

  Pravosmukalka SENCOR SVC 45WH-EUE2

  2.990,00 ден
  Боја: бела Додатоци за ќош и пајажина Моќност на моторот 1400 W Волумен на вреќичката: 1,5 l

  ISKRA Pravosmukalka SL 800-RD

  4.250,00 ден
  • Моќност: 800W • Напон: 220V-240V ~ 50Hz • капацитет на садот за прав: 2.5 L

  GORENJE PRAVOSMUKALKA VC 2321 GPLW

  7.690,00 ден
  G FORCE PLUS Со вреќичка Број на додатоци: 3 XpandZone четка

  ELEKTROLUX Pravosmukalka ESPC71DB

  8.200,00 ден
  Правосмукалка со сад номинална моќност 650W енергетска класа: А / Ц / Б / А просечна годишна потрошувачка 26,7kwh

  Pravosmukalka Severin 7045

  7.990,00 ден
  Моќност:750W Капацитет на вреќичка:3л Голема Wessel-Eco четка за под Дополнителна XL четка за паркет

  GORENJE Pravosmukalka VC1621 PSWS

  4.390,00 ден

  GORENJE PRAVOSMUKALKA VC 1825 PSWG

  4.290,00 ден
  POWER SLIDE Максимална моќност на моторот: 1.800 W Со вреќичка За суво чистење

  Pravosmukalka MAX CICLONE XL 306

  3.590,00 ден
  Моќност:1600W Електонска контрола на брзината Циклонски филтер

  ISKRA SL 585FA06 Crna racna Ciklonska Pravosmukalka

  3.990,00 ден

  Pravosmukalka MAX VC 777 D

  3.490,00 ден

  ISKRA SL 585FA06 Crvena racna Ciklonska Pravosmukalka

  3.990,00 ден

  Pravosmukalka MAX 22-black AVTOMATIC

  2.350,00 ден
  Моќност: 1600W Автоматска контрола на брзината Автоматско враќање на кабел од 5 метри

  ISKRA Pravosmukalka za pepel ZN1601-20l

  3.590,00 ден
  • Моќност: 1000W • напон: 220-240V ~ 50Hz • Всисна сила: 17 kPa / 170mBar

  GORENJE Pravosmukalka VC 2421 ECW

  5.990,00 ден

  ELEKTROLUX Pravosmukalka ECC41WR

  5.790,00 ден

  Pravosmukalka HOME VC-18002BL (sina)

  4.150,00 ден
  Со Home Electronics правосмукалката добивате една платненаи две хартиени кеси, но и многу повеќе, бидејќи некои од предностите на овој уред се cyclon филтерот за собирање на покрупните нечистотии, индикатор кој укажува на замена на кесите и цревото кое се врти за 360ᵒ. Моторот од 1800W дизајниран е да стартува полека, со soft старт систем кој на тој начин го чува и го продолжува неговиот век на траење. Гумираните тркала се безбедни за сите видови подови, а разните додатоци и подесувања значително ќе ви ја олесната работата. HEPA филтерот ја задржува прашината на издувната страна, чувајќи ја чистотата на воздухот.

  Pravosmukalka HOME VC-18002DB (temno sina)

  4.150,00 ден
  Со Home Electronics правосмукалката добивате една платненаи две хартиени кеси, но и многу повеќе, бидејќи некои од предностите на овој уред се cyclon филтерот за собирање на покрупните нечистотии, индикатор кој укажува на замена на кесите и цревото кое се врти за 360ᵒ. Моторот од 1800W дизајниран е да стартува полека, со soft старт систем кој на тој начин го чува и го продолжува неговиот век на траење. Гумираните тркала се безбедни за сите видови подови, а разните додатоци и подесувања значително ќе ви ја олесната работата. HEPA филтерот ја задржува прашината на издувната страна, чувајќи ја чистотата на воздухот.

  Pravosmukalka HOME VC-18002R (crvena)

  4.150,00 ден
  Со Home Electronics правосмукалката добивате една платненаи две хартиени кеси, но и многу повеќе, бидејќи некои од предностите на овој уред се cyclon филтерот за собирање на покрупните нечистотии, индикатор кој укажува на замена на кесите и цревото кое се врти за 360ᵒ. Моторот од 1800W дизајниран е да стартува полека, со soft старт систем кој на тој начин го чува и го продолжува неговиот век на траење. Гумираните тркала се безбедни за сите видови подови, а разните додатоци и подесувања значително ќе ви ја олесната работата. HEPA филтерот ја задржува прашината на издувната страна, чувајќи ја чистотата на воздухот.

  Pravosmukalka HOME VC-18002BK (crna)

  4.150,00 ден
  Со Home Electronics правосмукалката добивате една платненаи две хартиени кеси, но и многу повеќе, бидејќи некои од предностите на овој уред се cyclon филтерот за собирање на покрупните нечистотии, индикатор кој укажува на замена на кесите и цревото кое се врти за 360ᵒ. Моторот од 1800W дизајниран е да стартува полека, со soft старт систем кој на тој начин го чува и го продолжува неговиот век на траење. Гумираните тркала се безбедни за сите видови подови, а разните додатоци и подесувања значително ќе ви ја олесната работата. HEPA филтерот ја задржува прашината на издувната страна, чувајќи ја чистотата на воздухот.

  ISKRA Pravosmukalka SL 800 Bela

  4.250,00 ден
  "• Моќност: 800W • Напон: 220V-240V ~ 50Hz • капацитет на садот за прав: 2.5 L • циклонска технологија

  ISKRA Cistac na parea JC-208C

  4.350,00 ден
  1300W (max), Должина на кабел: 5,5m, Глава со круглест зглоб,

  Правосмукалки и парочистачи

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 250,00 ден Максимум: 12.999,00 ден
  ден.250 ден.12999