CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Плишани играчки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Плишано пони Toffee

  6.500,00 ден

  Olaf Frozen (30cm)

  2.000,00 ден
  Плишан Olaf кој се разделува на три дела да може повтѕорно да се состави. Потребни 2 АА батерии. Висина 30 cm. Возраст 3+ години.

  Плишана мечка Бруно

  6.285,72 ден

  Плишана играчка Mickey полицаец

  1.460,00 ден

  Плишана играчка Мickey Мouse Sleepy

  1.570,00 ден
  Плишана Mickey Mouse кој рчи кога ќе го полегнеш и се буди и се прозева кога ќе се седи. Идеално друштво за во ревет. Висина 30cm. Потребни се 3 батерии LR44. Возраст 18+ месеци.

  Плишана играчка Minnie Mouse

  1.450,00 ден

  Плишана играчка Bam Bam

  1.640,00 ден
  Хрчакот Bam Bam е твојот нов пријател кој подскокнува. Скока без престан и пушта разни звуци. Неговата забавно скокање е синхронизирано со звуците. Потребни се 4 ААА батерии. Возраст 18+ месеци.

  Плишана играчка MIckey Kiss Kiss

  1.550,00 ден
  Неодолива Disney плишана играчка. Mickey ви дава бакнеж кога ја приближите раката кон неговата уста. Цмок, цмок. Потребни 3 батерии LR44. Возраст 18+

  Плишан папагал Charlie

  1.670,00 ден

  Плишана играчка Olaf Frozen кој пее

  1.780,00 ден
  Плишан Olaf кој се пее.. Потребни 2 АА батерии. Висина 30 cm. Возраст 3+ години.

  Плишана играчка со звук Little Mickey Sounds

  785,70 ден
  Плишана играчка 17cm. Притисни го стомачето и ќе слушнеш забавен звук. Потребни се 2 LR44 (AG13) 1.5V батерии. Воздраст 12+ месеци.

  Плишана играчка со звук Little Mini Sounds

  785,72 ден
  Плишана играчка 17cm. Притисни го стомачето и ќе слушнеш забавен звук. Потребни се 2 LR44 (AG13) 1.5V батерии. Воздраст 12+ месеци.

  Плишана играчка Sleepy Пајо Патак

  1.690,00 ден
  Плишан Пајо Патак кој р'чи кога ќе го полегнеш, се буди и прозева кога седи. Идеално друштво за во кревет. Потребни батерии 3 LR44. Возраст 18+.

  Плишана играчка Happy Sounds Mickey

  1.500,00 ден
  Плишана играчка Mickey Mouse која гласно се смее кога ќе и ја стиснете раката. неговата смешка е толку заразна што ќе се смеете со него цело време. Висина 32 cm. Потребни 3 батерии LR44. Возраст 18+ месеци.

  Плишана играчка Happy Sounds Minnie

  1.500,00 ден
  Плишана играчка Minnie Mouse која гласно се смее кога ќе и ја стиснете раката. Нејзината смешка е толку заразна што ќе се смеете со него цело време. Висина 32 cm. Потребни 3 батерии LR44. Возраст 18+ месеци.

  Плишана играчка Pluton KISS KISS

  1.557,00 ден
  Неодилива Disney плишена играчка Pluton ти праќа бакнежи

  Плишано кученце Lola

  2.400,00 ден
  Lola е интерактивно кученце кое слуша гласовни наредби. На почетокот можеш да и дадеш име а потоа да и даваш и наредби. Слуша 5 различни реченици: Дојди, оди, јади, среќна ли си и дали ме сакаш. Комуницира со постарата сестра Lucy. Висина 15cm. Потребни се 3 батерии LR03.

  Плишана играчка Желката Martina

  2.414,30 ден
  Желката Martina e твојот нов плишан пријател. Оди кога ќе ја повикаш и дружи пријателски. Зборувај со неа нежно, инаку ќе се уплаши, чудно ќе те гледа и ќе побегне од тебе. Потребни се 3 АА батерии. Возраст 18+ месеци.

  Frozen Wobbling Olaf

  1.785,70 ден
  Плишан Olaf кој се оди и изговара различни реченици од филмот Frozen. Потребни 2 АА батерии. Висина 30 cm. Возраст 3+ години.

  Мала плишана фугура со звук

  1.150,00 ден
  Плишана играчка од филмот Frozen. Куклите пејат песни од филмот Olaf. 4 различни кукли: Elsa, Ana, Olaf и Olaf во хула суќна. Не е можно да се бира кукла. Во дисплејот доаѓаат 4 Ана и по 3 Olaf. Висина на куклите 25cm. Возраст 3+ години.

  Плишана играчка 251361 Haski 30cm

  1.220,00 ден

  Плишана играчка 251360 Haski 25cm (SEL251360)

  945,00 ден

  Плишана играчка TY'17 Plish 10cm Teeny Tys (TY10CMTT)

  480,00 ден

  Плишана играчка TY'17 Plish 15cm Beanie Boos (TY15CMBB)

  685,00 ден

  Плишана играчка TY'17 Plish 24cm Beanie Boos Babies (TY24CMBB)

  1.370,00 ден

  Плишани играчки

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 480,00 ден Максимум: 6.500,00 ден
  ден.480 ден.6500