CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Плински шпорети

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Iskra X-190 Плински пламеник

  899,00 ден
  Плински пламеник со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен

  ISKRA PLINSKI URED SO BOCA K 190

  1.120,00 ден
  Плински уред со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан)

  ISKRA PLINSKO RE[O OR 401

  3.290,00 ден
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  ISKRA Plinsko Reso OR-301

  3.050,00 ден
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  Плински шпорети

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 899,00 ден Максимум: 3.290,00 ден
  ден.899 ден.3290