CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Плински шпорети

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Iskra OR-201 плинско решо

  €29,18
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  Iskra X-190 Плински пламеник

  €14,65
  Плински пламеник со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен

  KAPPA Плинско решо KP 112

  €20,38 €23,31
  Плинско решо со 2 горилника Вкупна сила 3450W Емајлирано тело со капак Бела боја

  KAPPA Плинско решо KP 113B

  €25,10 €28,52
  Плинско решо со 3 горилника Вкупна сила 4350W Емајлирано тело со капак Бела боја

  ISKRA PLINSKI URED SO BOCA K 190

  €13,37
  Плински уред со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан)

  ISKRA PLINSKO RE[O OR 401

  €41,24
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  ISKRA Plinsko Reso OR-301

  €38,14
  Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинско решо OR-301, кој е производ на Iskra, ќе ви помогне да подготвите брз ручек со вкупна излезна топлина од 4.45 kW и три различни површини за готвење.

  Плински шпорети

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €13,00 Максимум: €42,00
  13 42