CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Платна за проектор

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Proekciono platno PSM-112 (200x200)

  5.100,00 ден

  Proekciono platno SBOX PSM-100r (180x180)

  3.990,00 ден
  Атрактивен и компактен екран за проекции, проекции во домот или канцеларијата. Механизмот на ролери со пружина и автоматска сопирачка овозможува лесно и тивко отстранување и намотување на екранот. Лесна инсталација на ѕидови.

  Proekciono platno tronozno PSMT-96 (172x172)

  5.290,00 ден

  Платна за проектор

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 3.990,00 ден Максимум: 5.290,00 ден
  ден.3990 ден.5290