CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Платна за проектор

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Proekciono platno SBOX PSM-100r (180x180)

  4.490,00 ден
  Атрактивен и компактен екран за проекции, проекции во домот или канцеларијата. Механизмот на ролери со пружина и автоматска сопирачка овозможува лесно и тивко отстранување и намотување на екранот. Лесна инсталација на ѕидови.

  Proekciono platno tronozno PSMT-96 (172x172)

  5.286,40 ден

  Proekciono platno PSM-96 (172x172)

  4.650,00 ден
  Atractive and compact projection screen for education, home or office projections. The roller mechanism with a spring and automatic brake allows easy and quiet unwinding and winding of the screen. Easy wall installation.

  Платна за проектор

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 4.490,00 ден Максимум: 5.287,00 ден
  ден.4490 ден.5287