CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Перење и сушење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Машина за перење VOX WM 552

  9.490,00 ден 10.990,00 ден

  Машина за перење и сушење VOX WD 14864

  26.091,00 ден 28.990,00 ден

  Машина за садови VOX LC 2145 (бела)

  11.457,00 ден 12.730,00 ден

  BOSCH Машина за перење и сушење WVG 30441EU

  59.990,00 ден 70.300,00 ден
  Енергетска класа А Капацитет на перење: 8 кг Капацитет на сушење: 5 кг Број на вртежи на центрифугата: 1500 rpm

  BOSCH Машина за сушење WTH 83000BY

  30.600,00 ден 35.870,00 ден
  Енергетска класа: А+ Капацитет: 7 кг Програми: 15 Одложен старт: 24h

  Машина за перење VOX WM 6061

  10.791,00 ден 11.100,00 ден

  Машина за садови VOX LC 2145IX (инокс)

  12.312,00 ден 13.680,00 ден

  BOSCH Машина за сушење WTH 85200BY

  37.999,00 ден 44.560,00 ден
  Енергетска класа: А++ Капацитет: 8 кг Програми: 15 Одложен старт: 24h

  Машина за перeње VOX WM 1062

  11.490,00 ден 13.190,00 ден

  Машина за садови VOX LC 22 (бела)

  11.990,00 ден 13.790,00 ден

  GORENJE Машина за сушење D 724BL

  18.990,00 ден 20.890,00 ден
  Енергетска класа:B Капацитет: 7 кг Програми: 15 Одложен старт: 30, 60, 90 min

  Машина за перeње VOX WM 1072 Y

  11.990,00 ден 13.990,00 ден

  Машина за садови VOX LC 22IX (инокс)

  12.990,00 ден 14.990,00 ден

  KONCAR Машина за садови PP 45.SLC6

  12.820,00 ден 15.990,00 ден
  Енергетска класа А Број на комплети : 10 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  BOSCH Машина за садови SMS 24AI00E

  23.260,00 ден 27.270,00 ден
  Енергетска класа: A + Број на комплети : 12 Број на температури: 3 Број на програми : 4

  BOSCH Машина за садови SMS 25AI00E

  25.760,00 ден 30.200,00 ден
  Енергетска класа: A + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  GORENJE Машина за садови GS 63160S

  20.990,00 ден 28.370,00 ден
  Енергетска класа: A+ Број на комплети : 13 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  BOSCH Машина за садови SMS 25AW00E

  21.490,00 ден 25.200,00 ден
  Енергетска класа: A + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  BOSCH Машина за садови SPS 50E48 EU

  29.850,00 ден 34.990,00 ден
  Енергетска класа: A + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  GORENJE Машина за перење W6101/S

  14.990,00 ден 16.500,00 ден
  Енергетска класа А+ Капацитет на перењето: 1-6кг Број на вртежи на центрифугата: 1000 rpm Quick програма

  BOSCH Машина за перење WAB 20262BY

  21.990,00 ден 23.200,00 ден
  Енергетска класа: A +++ Капацитет на перење: 1 – 6 kg Број на вртежи: 1000 o/min Волумен на барабанот : 42 l

  BOSCH Машина за садови SPS 50E92 EU

  29.500,00 ден 34.599,00 ден
  Енергетска класа А+ Број на комплети:9 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  GORENJE Машина за перење W62Y2/S

  14.240,00 ден 16.490,00 ден
  Енергетска класа А++ Капацитет на перењето: 1-6,5 кг Број на вртежи на центрифугата: 800 rpm SensoCare

  GORENJE Машина за садови GS 63160W

  19.990,00 ден 26.720,00 ден
  Енергетска класа: A+ Број на комплети : 13 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  BOSCH Машина за перење WAB 24262BY

  21.080,00 ден 24.700,00 ден
  Енергетска класа: A +++ Капацитет на перење: 1 – 6 kg Број на вртежи: 1200 o/min Волумен на барабанот : 42 l

  KONCAR Машина за садови PP 60.BLC5

  12.300,00 ден 13.990,00 ден
  Енергетска класа А Број на комплети : 12 Број на температури: 4 3 години гаранција

  GORENJE Машина за перење W7223

  17.990,00 ден 19.790,00 ден
  Енергетска класа A+++ Капацитет на перењето: 1-7кг Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm SensoCar

  BOSCH Машина за перење WAN 20060BY

  22.780,00 ден 26.700,00 ден
  Енергетска класа: A +++ Капацитет на перење: 1 – 7 kg Број на вртежи: 1000 o/min Волумен на барабанот : 55 l

  GORENJE Машина за перење W72X2

  15.590,00 ден 17.150,00 ден
  Енергетска класа А++ Капацитет на перењето: 1-7кг Број на вртежи на центрифугата: 600 rpm SensoCare

  BOSCH Машина за перење WAN 24161BY

  26.990,00 ден
  Енергетска класа: A +++ Капацитет на перење: 1 – 7 kg Број на вртежи: 1200 o/min Волумен на барабанот : 55 l

  BOSCH Машина за перење WAN 24260BY

  26.100,00 ден 30.600,00 ден
  Енергетска класа: A +++ Капацитет на перење: 1 – 8 kg Број на вртежи: 1200 o/min Волумен на барабанот : 55 l

  GORENJE Машина за перење W7723

  19.990,00 ден 21.990,00 ден
  Енергетска класа: A+++ Капацитет за перење: 1-7 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm SensoCare

  BOSCH Машина за перење WAN 28260BY

  29.590,00 ден 31.800,00 ден
  Енергетска класа: A +++ Капацитет на перење: 1 – 8 kg Број на вртежи: 1400 o/min Волумен на барабанот : 55 l

  BOSCH Машина за перење WAW 24460EU

  34.999,00 ден 43.050,00 ден
  Енергетска класа: A +++ Капацитет на перење: 1 – 9 kg Број на вртежи: 1200 o/min Волумен на барабанот XXL : 65 l

  GORENJE Машина за перење WT 62092

  23.590,00 ден 25.950,00 ден
  Енергетска класа: A+ Капацитет за перење: 1-6 kg Број на вртежи на центрифугата: 900 rpm Quick програма

  BOSCH Машина за перење WOT 24254BY

  30.400,00 ден 35.700,00 ден
  Енергетска класа А Капацитет на перењето: 1-5,5кг Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm Aqua spar систем

  GORENЈE Машина за перење W 8503

  18.990,00 ден 20.890,00 ден
  Енергетска класа А+++ Капацитет на перењето: 1-8кг Број на вртежи на центрифугата: 1000 rpm SensoCare

  SAMSUNG Машина за перење WF 80F5E0W2W/LE

  22.410,00 ден 24.900,00 ден
  Енергетска класа А+++ Капацитет на перењето: 8кг Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm Dot- LED дисплеј

  SAMSUNG Машина за перење WW 60J3283LW/LE

  17.799,00 ден 20.999,00 ден
  Енергетска класа А++ Капацитет на перењето: 6кг Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm Одложен старт 1-19 h

  SAMSUNG Машина за перење WW 80J3283KW/LE

  21.990,00 ден 24.450,00 ден
  Енергетска класа А+++ Капацитет на перењето: 8кг Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm LED дисплеј

  МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ VOX WM 8062

  11.490,00 ден 12.890,00 ден
  Капацитет: 6 kg Број на вртежи на центрифугата: 800 r/min Енергетска класа/класа на перење: A++

  МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ БОШ WАN24261BY

  26.990,00 ден

  МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ VOX WM 1484 DC

  21.790,00 ден

  Перење и сушење

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 9.490,00 ден Максимум: 59.990,00 ден
  ден.9490 ден.59990