CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Пегли и парни станици

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ECG Пегла NZ 190

  $18.77 $26.83

  HOME electronics Пегла IR-30001B

  $26.32 $37.54
  Со кабел со должина од 3 метри, нема повеќе маки да ја досегнете ивицата на масичката, ниту егзебиции на префрлање на пеглата од рака во рака. Со моќност од 3000W и опции за подедување во однос на материјалите кои ги пеглате, керамичката плоча го олеснува исправувањето на наборите на ткаенините кои висат. Покрај тоа, пеглата Home Electronics е отпорна на каменец и капење, а поседува и систем на самочистење. И што е најважно, не морате да се грижите дали сте ја исклучиле, бидејќи оваа пегла по престанок на користењето се исклучува автоматски, а по повторно поместување самата се вклучува и загрева до посакуваната температура.

  Пегла BOSCH TDA2610

  $38.74
  Пегла на пареа Сино Бела боја 2000W Sensixx B1

  Пегла Philips GC3581/30

  $77.50
  Пегла на пареа Боја Виолетова 2400W

  Пегла Tefal FV 3922 E0

  $55.06
  Пегла на пареа Моќност:2300W

  SENCOR Пегла SSI 2027 BL

  $18.56 $23.05
  Боја :бело/ сина Индикатор на температура Приклучна сила : 1600 W Прозирен резервоар за вода 200 мл

  SENCOR Пегла SSI 2028 YL

  $18.56 $23.05
  Боја :бело/ жолта Индикатор на температура Приклучна сила : 1600 W Прозирен резервоар за вода 200 мл

  SENCOR Пегла SSI 5420RD

  $25.09 $31.42
  Боја :бело/ црвена Индикатор на температура Приклучна сила : 2200 W Прозирен резервоар за вода 260 мл

  SENCOR Пегла SSI 5421TQ

  $25.09 $31.42
  Боја :бело/ тиркизна Индикатор на температура Приклучна сила : 2200 W Прозирен резервоар за вода 260 мл

  SENCOR Пегла SSI 8440 GR

  $32.44 $40.60
  Боја :бело/ зелена Индикатор на температура Приклучна сила : 2200 W Прозирен резервоар за вода 380 мл

  SENCOR Пегла SSI 8441 VT

  $32.44 $40.60
  Боја :бело/ виолетова Индикатор на температура Приклучна сила : 2200 W Прозирен резервоар за вода 380 мл

  Пегла на пареа MAX AT 8032:

  $16.30 $20.38
  Моќност: 2200w Керамичка плоча Систем против создавање на каменец

  Пегла MAX АТ 3368

  $24.46
  Моќност: 2600w Керамичка навлака на плоча Систем против создавање на каменец

  Пегла на пареа Адлер АД 5012

  $24.28
  Моќност: 2200W, Високо квалитетна керамичка подлога, Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата

  Пегла на пареа Адлер АД 5014

  $28.74
  Моќност: 2200W, Високо квалитетна керамичка подлога, Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата.

  Пегла на пареа Северин 3210

  $40.78
  Тип - Пегла на пареа Моќност:2500 W Капацитет на резервоарот за вода:225ml

  Пегла Северин 3211

  $26.50
  Тип - Пегла Моќност : 1200W;

  Пегла на пареа Северин 3222

  $53.02
  Моќност: 2700W; Двојна функција: суво пеглање и пеглање на пареа;

  Патна пегла на пареа Северин 3234

  $34.66
  Моќност: 1000 W Капацитет на садот за вода: 50 мл

  Пегла на пареа Северин 3241

  $36.70
  Тип - Пегла на пареа Моќност: 2400 W

  Пегла на пареа Северин 3242

  $28.54
  Тип - Пегла на пареа 2200W

  Пегла на пареа Северин 3243

  $34.66
  Моќност: 2400W; Капацитет на резервоар за вода: 200мл; Пеглање со и без пареа;

  Пегла на пареа Северин 3256

  $34.66
  Тип - Пегла на пареа Моќност: 2400 W

  Пегла на пареа Бош TDA1023010

  $46.72
  Моќност: 2400 W Функција: суво пеглање, пеглање на пареа и вертикално геглање

  Пегла на пареа Бош TDA102411C

  $67.32
  Тип - Пегла на пареа Моќност: 2400 W

  Пегла на пареа Бош TDA1024210

  $58.96 $69.36
  Тип - Пегла на пареа Моќност: 2400 W

  Пегла на пареа Бош TDA503001P

  $91.60
  Моќност: 3000 W Функции: суво пеглање,пеглање на пареа и вертикално пеглање

  Пегла на пареа Бош TDA3024010

  $67.12
  Моќност: 2400 W Количина на парниот облак: 130 г/мин

  Пегла на пареа Бош TDA703021A

  $112.18
  Моќност: 3000 W Функции: суво пеглање,пеглање на пареа и вертикално пеглање

  Vivax Пегла на пареа IR-2004SS

  $18.34

  ELMA Пегла без пареа TP -001

  $33.25 $37.74
  Боја : портокалова Пегла без пареа Приклучна сила : 1200 W Рачка од бакелит

  ELMA Пегла без пареа TP -001

  $33.25 $37.74
  Боја : портокалова Пегла без пареа Приклучна сила : 1200 W Рачка од бакелит

  ELMA Пегла без пареа TP -001

  $33.25 $37.74
  Боја : зелена Пегла без пареа Приклучна сила : 1200 W Рачка од бакелит

  Пегла Philips GC 4521

  $112.20
  Моќност:2400W Постојана пареа:0-40gr/min Удар на пареа:180гр/мин.

  Пегла Gorenje SIH 1800 BT

  $30.40
  Моќност на грејачот: 1.800 W Аналогно Perfect Glide површина за пеглање

  Пегла Gorenje SIH 2200 BC

  $36.52
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH 2200 BS

  $34.48
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH 2200 PC

  $36.52
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH 2200 PS

  $34.48
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH 2200 TC

  $36.52
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH2200GC

  $32.44
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно

  Пегла Gorenje SIH2600BSS

  $48.76
  Моќност на грејачот: 2.600 W Аналогно Ultra Steel (Инокс)

  Пегла Gorenje SIH2600GC

  $52.02
  Моќност на грејачот: 2.600 W Аналогно Индикатор на температура

  Пегла Gorenje SIH2600YC

  $52.02
  Моќност на грејачот: 2.600 W Аналогно Ultra Steel (Инокс)

  Пегла Gorenje SIT 2400 CGI

  $76.50

  Пегла Gorenje SIT 2700 RI

  $67.12
  Моќност на грејачот: 2.700 W Аналогно Индикатор на температура

  Пегла Electrolux EDB1675

  $40.39

  Пегла Electrolux EDB1720

  $28.97
  2200 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 90 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за вода 250 ml ; долен дел од нерѓосувачки челик.

  Пегли и парни станици

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $16.00 Максимум: $113.00
  $16 $113