CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Пегли и обликувачи за коса

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

  730,00 ден
  Боја: Црна/Виолетова 2 степени на температура 200 / 400 W Кукица за обесување

  SENCOR Фигаро за коса SHS 7780

  1.490,00 ден

  SENCOR Пегла за коса SHI 110 BK

  720,00 ден
  Боја: Црна 2 електронски температури Температура од 140 до 200°C Брзо загревање

  SENCOR Фигаро за коса SHS 7603

  810,00 ден
  Боја: Црна/Виолетова Брзо загревање Температура од 140 до 200°C Јачина : 13 W

  Фигаро-четка Адлер АД 2022

  1.449,00 ден
  Моќност: 1200W, 6 заменливи четки, 3 температурни нивоа

  Фигаро-четка Адлер АД 2013

  899,00 ден
  Моќност: 550W, 3 температурни нивоа

  Фигаро Адлер АД 2102

  599,00 ден
  Моќност: 30W, Дијаметар: 25мм, Керамички слој кој обезбедува дистрибуција на топлината, Брзо загревање

  Пегла за коса Адлер АД 2309

  769,00 ден
  Димензии на плочите: 2.5 х 9 см, Ротирачки кабел, Моќност: 30W

  Пегла за коса Адлер АД 231

  599,00 ден

  Фигаро-четка Северин 0670

  999,00 ден
  Фигаро со специјален керамички слој и дијаметар од 25mm;

  Фигаро штипка Северин 0674:

  749,00 ден
  Дијаметар: 19мм Брзо загревање

  Фигаро сет Северин 0805

  2.059,00 ден
  Моќност 700 W Јонска функција

  Фигаро четка Северин 0821

  1.799,00 ден

  REVLON RVST 2416E Ceramic преса за коса

  2.999,00 ден

  Пегла за коса Gorenje HS110PR

  1.850,00 ден
  Beauty collection IONIC POWER Дополнителна нега со јонизатор Материјал на плочките: керамички плочки

  Фигаро за коса Gorenje HC19PR

  1.390,00 ден
  Beauty collection

  ПЕГЛА ЗА КОСА ADLER AD 251

  639,00 ден

  ПЕГЛА ЗА КОСА SEVERIN 0614

  1.099,00 ден

  PHILIPS BHB862/00 Figaro za kosa

  1.499,00 ден
  • Фигаро • Боја Црно Бела • Керамички обликувач • дијаметар 16мм

  PHILIPS BHB868/00 Figaro za kosa

  2.999,00 ден
  • Фигаро • Боја Црно Виолетова • Керамички обликувач • Keratin infusion

  PHILIPS BHH880/00 ^etka za ispravuvawe na kosa

  3.099,00 ден
  • Четка за коса • ја исправа косата • Tourmaline ceramic облога

  PHILIPS BHS674/00 Presa za kosa

  2.999,00 ден
  • Преса за коса • Боја Црна • Максимална температура 220С

  PHILIPS BHS675/00 Presa za kosa

  3.849,00 ден
  • Преса за коса • Боја Црна • Максимална температура 230С

  PHILIPS HP8656/00 ^etka za kosa

  4.299,00 ден
  • Четка за коса • 5 додатоци • моќност 1000W

  PHILIPS HP8661/00 ^etka za kosa

  1.949,00 ден
  • Четка за коса • 3 додатоци • моќност 800W

  PHILIPS HP8323/00 Presa za kosa crna

  1.899,00 ден
  • Преса за коса • Боја Црна • Максимална температура 210С

  GORENJE Pegla za kosa HS 90BG

  1.550,00 ден
  Beauty collection IONIC CARE Дополнителна нега со јонизатор Материјал на плочките: керамички плочки

  PHILIPS BHB864/00 Figaro za kosa

  2.299,00 ден
  Philips BHB864/00 Фигаро Боја Црно Виолетова

  PHILIPS HP8321/00 Presa za kosa crna

  1.499,00 ден
  Philips HP8321/00 Преса за коса Боја Црна

  PHILIPS HPS930/00 Presa za kosa crna

  5.790,00 ден
  Philips HPS930/00 Преса за коса Боја Црна

  GORENJE Pegla za kosa HS 110PR

  1.950,00 ден
  Дополнителна нега со јонизатор Moжност за закачување Кабел кој се ротира 360°

  Пегли и обликувачи за коса

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 599,00 ден Максимум: 5.790,00 ден
  ден.599 ден.5790