CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: GORENJE

  Пегла Gorenje SIH 2200 PC

  $37.74
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно
  banner
  Моќност на грејачот: 2.200 W

  Систем против создавање на бигор

  Систем против прокапување

  Функција самочистење

  Вертикално перење

  Можност за суво пеглање

  Аналогно

  Интензивно испуштање на пареа: 22 g/min

  Испуштање на пареа одеднаш: 60 g/min

  Функција прскање

  Простор за сместување на кабелот

  Долевање на вода во текот на пеглањето

  Практичен, широк отвор со капак

  Сад за дозирање вода

  Гумени ногарки за стабилност

  Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

  Волумен на резервоарот за вода: 0,35 l

  Должина на приклучен кабел: 2 m

  Димензии (ШxВxД): 31,1 × 16,3 × 12,3 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31,3 × 16,5 × 12,5 cm

  Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

  Бруто тежина на апаратот: 1,5 kg

  Приклучна моќ: 2.200 W

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Моќност на грејачот: 2.200 W

  Систем против создавање на бигор

  Систем против прокапување

  Функција самочистење

  Вертикално перење

  Можност за суво пеглање

  Аналогно

  Интензивно испуштање на пареа: 22 g/min

  Испуштање на пареа одеднаш: 60 g/min

  Функција прскање

  Простор за сместување на кабелот

  Долевање на вода во текот на пеглањето

  Практичен, широк отвор со капак

  Сад за дозирање вода

  Гумени ногарки за стабилност

  Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

  Волумен на резервоарот за вода: 0,35 l

  Должина на приклучен кабел: 2 m

  Димензии (ШxВxД): 31,1 × 16,3 × 12,3 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31,3 × 16,5 × 12,5 cm

  Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

  Бруто тежина на апаратот: 1,5 kg

  Приклучна моќ: 2.200 W