CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search
  banner
  Manufacturer: GORENJE

  Пегла Gorenje SIH 2200 BC

  1,850.00 ден
  Моќност на грејачот: 2.200 W Аналогно
  banner
  Моќност на грејачот: 2.200 W

  Систем против создавање на бигор

  Систем против прокапување

  Функција самочистење

  Вертикално перење

  Можност за суво пеглање

  Аналогно

  Интензивно испуштање на пареа: 22 g/min

  Испуштање на пареа одеднаш: 60 g/min

  Функција прскање

  Простор за сместување на кабелот

  Долевање на вода во текот на пеглањето

  Практичен, широк отвор со капак

  Сад за дозирање вода

  Гумени ногарки за стабилност

  Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

  Волумен на резервоарот за вода: 0,35 l

  Должина на приклучен кабел: 2 m

  Димензии (ШxВxД): 31,1 × 16,3 × 12,3 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31,3 × 16,5 × 12,5 cm

  Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

  Бруто тежина на апаратот: 1,5 kg

  Приклучна моќ: 2.200 W

  Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *
  Моќност на грејачот: 2.200 W

  Систем против создавање на бигор

  Систем против прокапување

  Функција самочистење

  Вертикално перење

  Можност за суво пеглање

  Аналогно

  Интензивно испуштање на пареа: 22 g/min

  Испуштање на пареа одеднаш: 60 g/min

  Функција прскање

  Простор за сместување на кабелот

  Долевање на вода во текот на пеглањето

  Практичен, широк отвор со капак

  Сад за дозирање вода

  Гумени ногарки за стабилност

  Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

  Волумен на резервоарот за вода: 0,35 l

  Должина на приклучен кабел: 2 m

  Димензии (ШxВxД): 31,1 × 16,3 × 12,3 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 31,3 × 16,5 × 12,5 cm

  Нето тежина на апаратот: 1,1 kg

  Бруто тежина на апаратот: 1,5 kg

  Приклучна моќ: 2.200 W