CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: GORENJE

  Пегла Gorenje SIH 1800 BT

  1.550,00 ден
  Моќност на грејачот: 1.800 W Аналогно Perfect Glide површина за пеглање
  banner

  Моќност на грејачот: 1.800 W

  Perfect Glide површина за пеглање

  Систем против создавање на бигор

  Вертикално перење

  Можност за суво пеглање

  Аналогно

  Интензивно испуштање на пареа: 17 g/min

  Испуштање на пареа одеднаш: 40 g/min

  Функција прскање

  Долевање на вода во текот на пеглањето

  Практичен, широк отвор со капак

  Сад за дозирање вода

  Гумени ногарки за стабилност

  Волумен на резервоарот за вода: 0,20 l

  Должина на приклучен кабел: 2 m

  Димензии (ШxВxД): 27 × 14 × 10,5 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 27,2 × 14,2 × 10,7 cm

  Нето тежина на апаратот: 0,8 kg

  Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

  Приклучна моќ: 1.800 W

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Моќност на грејачот: 1.800 W

  Perfect Glide површина за пеглање

  Систем против создавање на бигор

  Вертикално перење

  Можност за суво пеглање

  Аналогно

  Интензивно испуштање на пареа: 17 g/min

  Испуштање на пареа одеднаш: 40 g/min

  Функција прскање

  Долевање на вода во текот на пеглањето

  Практичен, широк отвор со капак

  Сад за дозирање вода

  Гумени ногарки за стабилност

  Волумен на резервоарот за вода: 0,20 l

  Должина на приклучен кабел: 2 m

  Димензии (ШxВxД): 27 × 14 × 10,5 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 27,2 × 14,2 × 10,7 cm

  Нето тежина на апаратот: 0,8 kg

  Бруто тежина на апаратот: 1,3 kg

  Приклучна моќ: 1.800 W