CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search
  banner
  Manufacturer: ADLER

  Пегла на пареа Адлер АД 5014

  1,590.00 ден
  Моќност: 2200W, Високо квалитетна керамичка подлога, Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата.
  banner

  Моќност: 2200W
  Високо квалитетна керамичка подлога
  Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата
  Вертикално испуштање на пареа и пеглање
  Самочистење
  Професионален кабел за напојување од 3 метри
  Континуиран млаз
  Млаз пареа
  Капцитет на резервоарот за вода: 260мл
  Систем против капење
  Систем против создавање на каменец
  Ергономски и лесен за ракување подесувач на температурата

  Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *

  Моќност: 2200W
  Високо квалитетна керамичка подлога
  Специјално дизајнирани отвори за пареа за подобар испуст на истата
  Вертикално испуштање на пареа и пеглање
  Самочистење
  Професионален кабел за напојување од 3 метри
  Континуиран млаз
  Млаз пареа
  Капцитет на резервоарот за вода: 260мл
  Систем против капење
  Систем против создавање на каменец
  Ергономски и лесен за ракување подесувач на температурата