CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SEVERIN

  Патен Фен Северин 0156

  $19.36
  Моќност:1200 W 2 брзини и топлински поставувања
  banner

  Моќност:1200 W
  2 брзини и топлински поставувања
  Заштита од прегревање
  Јамка за закачување
  Можност за склопување 
  Боја: бело/виолетова

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Моќност:1200 W
  2 брзини и топлински поставувања
  Заштита од прегревање
  Јамка за закачување
  Можност за склопување 
  Боја: бело/виолетова