CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Опрема за градина

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Гарнитура MQ Nibro маса + 6 столови на расклопување

  €306,75 €360,88
  Гарнитура MQ Nibro маса + 6 столови на расклопување (стакло + метал + платно ) сива

  Тенда за на зид Маркиза MQ 200x150 Модел 1100

  €110,68 €130,22
  Алуминиумска бела рамка, обоена во прав, со челична рачка за рачно работење, полиестер ткаенина 280g / m2 со PU слој и UV заштита, прилагодлива наклон до 35 °, монтажа на ѕид или таван.

  Тенда за на зид Маркиза MQ 300x200 Модел 1100

  €130,24 €153,22
  Алуминиумска бела рамка, обоена во прав, со челична рачка за рачно работење, полиестер ткаенина 280g / m2 со PU слој и UV заштита, прилагодлива наклон до 35 °, монтажа на ѕид или таван.

  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm

  €26,06 €27,63
  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm

  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm зелена

  €62,76 €66,50
  MQ Тенда (ПВЦ) 300х300cm

  Пластичен фрижидер за ладење 25л

  €13,02 €15,32

  Пластичен фрижидер за ладење 32л

  €17,77 €20,86

  Стол Yuma со наслон на склопување

  €21,52

  Стол Dolomiti PVC - Зелен

  €14,16 €27,55

  Стол Dolomiti PVC - портокалов

  €14,16 €27,55

  Стол Dolomiti PVC - розев

  €14,16 €27,55

  Стол Dolomiti PVC - син

  €14,16 €27,55

  Лежалка Arizona ПЦВ бела

  €27,55 €42,22
  Оваа лежалка за сонце е отпорна на временски влијанија и ќе биде исклучителен додаток за вашата градина, двор или тераса.

  Стол лежалка Lettino Fisso

  €30,81 €47,11
  Оваа лежалка за сонце е отпорна на временски влијанија и ќе биде исклучителен додаток за вашата градина, двор или тераса.

  Пивска гарнитура (дрво + метал) 80 х 200cm (маса и две клупи)

  €113,94 €138,39
  Супер за пикник за дружба со пријателите. Дебелина на масата 26mm, дебелина на клупата 28mm. Дрвото е лакирано од горна страна. Ширина на маасата 80 cm, ширина на клупата 25cm, должина на гарнитурата 200 cm. Лакирано со лак кој дозволува допир со храна.

  Опрема за градина

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €15,00 Максимум: €361,00
  15 361