CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Навлажнувачи, одвлажнувачи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Навлажнувач SHF 910BL

  $33.86 $40.60
  Површина: 20 m2 Капацитет на резервоарот: 2,2 l Сила на напојување 12W Тежина 950 gr

  Laica HI 3011 овлажнувач на воздух

  $81.40
  Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувачи кои се произведени според најстрогите контроли за квалитет и безбедност со посебно внимание на специфичните потреби и грижа на оваа возрасна група.

  Навлажнувачи, одвлажнувачи

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $40.00 Максимум: $82.00
  $40 $82