Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Миксери

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Миксер SHM 5203

  $28.72 $35.90
  Боја: бела Одвојена типка за исфрлање на додатокот 5 работни брзини Приклучна сила: 300 W

  SENCOR Миксер SHM 5330

  $37.74 $46.92
  Боја: бела/крем Одвојена типка за исфрлање на додатокот 5 работни брзини Приклучна сила: 300 W

  HOME electronics Миксер HM-3001W

  $36.72
  Често ви се случува да не можете да ги пронајдете маталките за миксерот? Home Electronics миксерот нуди решение во облик на посебна кутија за чување на приклучоците за мешање, така да се чувате заедно со апаратот - и се ве чека на едно место. Но тоа не е, бидејќи Home Electronics се погрижиле при работата да не ви смета ни кабелот, со лизгачки поклопец под кој е просторот за нивно складирање. Маталките се изработени од нерѓосувачки челик и се перат во машина за садови, а 6-те брзини со преодни меѓубрзини овозможуваат брза примена, за лесно уживање во храната.

  Миксер MAX RM3511

  $16.30 $19.18
  Моќност: 300W; 5 брзини

  Миксер со сад MAX МС 3566

  $26.32
  Моќност: 300W Брзини:5 Капацитет на садот: 2,5Л;

  Миксер Адлер АД 4201 Г

  $24.66

  Миксер Адлер со сад АД 4202

  $41.80

  Миксер Bosch МFQ 3010С

  $32.62
  Моќност: 300W, Брзини: 2, Турбо копче

  Миксер Bosch МFQ 22100S

  $40.78
  Моќност: 375 W, Модерен мотор: моќен, но во исто време лесен и тивок , 4 степени на работа

  Миксер Bosch MFQ 36450S

  $67.30
  Моќност: 450W, Брзини: 5, Додатоците можат да се перат во машина за садови

  Миксер со Постоље Bosch 36460 S

  $77.32
  Моќност: 450W, Брзини: 5, Капацитет на садот:1л, Две обични маталки, две маталки за тесто

  Миксер Bosch MFQ 2210 PS

  $40.60
  Боја: бела/розева, Називна сила: 370 W, Ергономски облик на куќиште со soft touch рачка

  Миксер Северин 3810

  $50.98
  Тип: Миксер Моќност: 300W;

  Миксер со постоље Северин 3816

  $67.30
  Моќност: 300W Hерѓосувачки сад

  Миксер Северин 3820

  $31.60
  Тип: Миксер Моќност: 300W;

  Миксер Северин 3827

  $24.46
  Тип: Миксер Моќност:200W

  VIVAX Рачен миксер HM-200W

  $18.34
  Моќност: 200 W, 5 брзини, турбо функција, додатоци: маталка и маталка за тесто, бело-жолта боја

  VIVAX Рачен миксер HM-301W

  $21.40
  Моќност: 300 W, 5 брзини, турбо функција, додатоци: маталка и маталка за тесто, гумирана дршка, бело-сива-жолта боја

  Iskra S1A миксер со сад

  $32.62

  Grundig HM-5040 Миксер

  $32.62

  Миксер Electrolux EHM3300

  $47.94

  Миксер Electrolux ESTM3300

  $50.39 $63.04

  Миксер Electrolux ESTM3400

  $60.38

  Миксер Electrolux ESTM6500

  $85.68

  Миксер M450W

  $37.74

  Миксер M450B

  $38.56

  Миксер M450BS

  $79.34 $79.36

  Миксер M450WS

  $71.20

  Кујнски робот MMC700W

  $161.16

  Миксер Philips Philips HR1459/00

  $40.60
  Philips HR1459/00 • Рачен миксер • Боја Бела • 300W • 5 брзини и Турбо • 2 типа маталки

  Philips Кујнски Робот Миксер HR7628/00

  $109.34

  РАЧЕН БЛЕНДЕР VOX MS 2106

  $28.54

  МИКСЕР БОШ MFQ 3020 S

  $36.70

  МИКСЕР СО ПОСТОЉЕ BOSCH MUM44R1

  $140.74

  МИКСЕР VOX MX-3005

  $21.40

  Миксери

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $18.00 Максимум: $162.00
  $18 $162