CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Микробранови печки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH Микробранова HMT 72 M 420

  5.220,00 ден 6.120,00 ден
  Боја: Бела Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  BOSCH Микробранова HMT 72 M 450

  5.990,00 ден 7.080,00 ден
  Боја: Инокс Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 1.270 W

  BOSCH Микробранова HMT 75 G 451

  9.350,00 ден 10.990,00 ден
  Боја: Инокс Волумен: 17 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  BOSCH Микробранова HMT 84 M451

  12.400,00 ден
  Боја: Инокс Волумен: 25 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  МИКРО ПЕЧКА MAX ММ 720 CTB СИЛВЕР

  3.490,00 ден 3.899,00 ден

  МИКРО ПЕЧКА MAX ММ 720 CTB ЦРНА

  3.490,00 ден 3.799,00 ден

  МИКРО ПЕЧКА SEVERIN 7892 КРЕМ

  5.490,00 ден
  125 години SEVERIN јубилејно издание Moќност на микробрановата: 700 W Моќност на грилот: 1000 W Капацитет на услуга од 20l Мултифункционален дигитален дисплеј Дигитален тајмер со звучен сигнал Остранлова плоча 25,4cm Топлински изолирана Обложена внатрешност 5 различни опции вклучувајќи и одмрзнување 8 различни автоматски програми Димензии (ШxВxД):44,5 cm x 36 cm x 25,5 cm

  SAMSUNG Microbranova Pecka me 71A/BOL

  4.690,00 ден
  Боја: Бела Волумен: 20 l Врата: Стакло Приклучна моќ: 800 W

  TESLA MIKROBRANOVA 20L (MW2030MW)

  3.490,00 ден

  TESLA MIKROBRANOVA 20L, grill (MW2060MS)

  4.450,00 ден
  Капацитет 20 l Моќност: 700W Моќност на грилот: 1000W

  TESLA MIKROBRANOVA 20L, grill (MW2060MW)

  4.290,00 ден
  Капацитет 20 l Моќност: 700W Моќност на грилот: 1000W

  TESLA MIKROBRANOVA 20L, grill (MW2390MB)

  5.390,00 ден
  Капацитет 23 l Моќност: 800W Моќност на грилот: 1000W Нивоа на напојувања: 5

  Микробранови печки

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 3.490,00 ден Максимум: 12.400,00 ден
  ден.3490 ден.12400