CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Мелници за кафе

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Мелница за кафе SCG 1050WH

  950,00 ден

  Мелница за кафе Bosch МКМ6000

  1.199,00 ден
  Капацитет: 75g кафе во зрна, Сигурносен прекинувач, Ножот и чашата за мелење се изработени од не`рѓосувачки челик

  Апарат за мелење кафе Северин 3868

  1.399,00 ден
  Тип: Апарат за мелење кафе Моќност: 140 W

  АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 443

  1.039,00 ден

  Мелници за кафе

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 950,00 ден Максимум: 1.399,00 ден
  ден.950 ден.1399