CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Машинки за шишање

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Апарат за шишање SHP 431 BL

  $16.32

  Тример за брада и коса Северин 0702

  $59.14
  Титаниум обложена со нерѓосувачки челични острици Станица за полнење

  Апарат за потшишување Северин 0707

  $23.87
  Копче за вклучување / исклучување Нерѓосувачки челични острици

  Grundig MC-6040 Машинка за шишање и бричење

  $34.66

  Grundig MT-3910 Мини тример

  $16.30

  Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање

  $30.40
  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело

  Iskra QR-PET2506 (Orange) Машинка за шишање на домашни миленици

  $36.52
  Во топлите денови, олеснете му на вашето милениче со потскратување на влакната од крзното. Оваа машинка за шишање, и потстрижување, овозможува работа во тивок режим, за да не го вознемирува миленичето.

  АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ SEVERIN 0704

  $32.62

  АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ ADLER AD 2812

  $25.68
  Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик ЕДНА ПАТЕНТ комбинација за прецизна должина Краток чешел: 3-15 mm Долг чешел: 18 - 30mm 18 различни должини на шишање Овозможено е шишање додека се полни апаратот

  PHILIPS BG3010/15 Trimer za telo

  $46.90
  • Тример за тело • Боја Сива

  PHILIPS BG5020/15 Trimer za telo

  $79.54
  • Тример за тело • Боја Сива металик

  PHILIPS BG7025/15 Trimer za telo

  $110.14
  • Тример за тело • Боја Сива • Вграден тример 3-11мм

  PHILIPS BT3226/14 Trimer za brada

  $61.00
  • Тример за брада • Боја Црна

  PHILIPS MG5730/15 Trimer za brada, kosa i telo

  $77.50
  • Тример за брада коса и тело • Боја Црна • Мултистајлер 11 во 1

  PHILIPS MG7720/15 Trimer za brada, kosa i telo

  $108.10
  • Тример за брада • коса и тело • Боја Црна

  PHILIPS NT1150/10 Trimer za nos

  $20.38
  • Тример за нос • Боја Црна • Безжична употреба

  ISKRA Masinka za sisanje RFC-1306 crna

  $35.70
  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело

  ISKRA MA[INKA ZA DOM. MILENICI QR PET 2506 SINA

  $43.25
  Во топлите денови, олеснете му на вашето милениче со потскратување на влакната од крзното. Оваа машинка за шишање, и потстрижување, овозможува работа во тивок режим, за да не го вознемирува миленичето.

  ISKRA MA[INKA ZA DOM. MILENICI QR PET 2506 ZELENA

  $43.25
  Во топлите денови, олеснете му на вашето милениче со потскратување на влакната од крзното. Оваа машинка за шишање, и потстрижување, овозможува работа во тивок режим, за да не го вознемирува миленичето.

  ISKRA TRIMER MA[KI SET MR 700

  $23.87
  Напон: 1.2V, Моќност: 2W, 4 Додатоци,

  PHILIPS MG3730/15 Trimer za brada i kosa

  $39.78
  All-in-one trimmer: trim and style your face, hair and body No-slip rubber grip for improved comfort and control Showerproof for convenient use in the shower and cleaning

  Masinka sisanje ADLER AD 2825

  $12.22
  Моќност: 15W 4 разменливи чешли: 3,6,9 и 12 мм Остри нерѓосувачко сечило 45 mm широко

  Машинки за шишање

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $12.00 Максимум: $111.00
  $12 $111