CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Машинки за шишање

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Апарат за шишање SHP 431 BL

  680,00 ден 800,00 ден

  SENCOR Апарат за шишање SHP 320 SL

  599,00 ден 790,00 ден
  Сечило од нерѓосувачки челик Подесување на сечилото 4 додатоци Додатен прибор:четкица,ножици,чешел,масло за подмачкување

  Апарат за потшишување Адлер АД 2825

  659,00 ден
  4 заменливи чешли: 3,6,9 и 12 мм, Долгорочна и остра острица од нерѓосувачки челик 45 mm широк, Тивок мотор

  Тример за брада и коса Северин 0702

  2.899,00 ден
  Титаниум обложена со нерѓосувачки челични острици Станица за полнење

  Апарат за потшишување Северин 0707

  1.149,00 ден
  Копче за вклучување / исклучување Нерѓосувачки челични острици

  Grundig MC-6040 Машинка за шишање и бричење

  1.699,00 ден

  Grundig MT-3910 Мини тример

  799,00 ден

  Iskra MR-700 Мини тример

  1.190,00 ден
  Напон: 1.2V, Моќност: 2W, 4 Додатоци,

  Iskra RFC-1306 (Black) Батериска машинка за шишање

  1.490,00 ден
  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело

  Iskra RFC-1306 (Blue) Батериска машинка за шишање

  1.490,00 ден
  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 5W, 3 во едно - за коса, брада и тело

  Iskra QR-PET2506 (Orange) Машинка за шишање на домашни миленици

  1.790,00 ден
  Во топлите денови, олеснете му на вашето милениче со потскратување на влакната од крзното. Оваа машинка за шишање, и потстрижување, овозможува работа во тивок режим, за да не го вознемирува миленичето.

  АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ SEVERIN 0704

  1.599,00 ден

  АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ ADLER AD 2812

  1.259,00 ден
  Глава и ножеви од висококвалитетен нерѓосувачки челик ЕДНА ПАТЕНТ комбинација за прецизна должина Краток чешел: 3-15 mm Долг чешел: 18 - 30mm 18 различни должини на шишање Овозможено е шишање додека се полни апаратот

  PHILIPS BG3010/15 Trimer za telo

  2.299,00 ден
  • Тример за тело • Боја Сива

  PHILIPS BG5020/15 Trimer za telo

  3.899,00 ден
  • Тример за тело • Боја Сива металик

  PHILIPS BG7025/15 Trimer za telo

  5.399,00 ден
  • Тример за тело • Боја Сива • Вграден тример 3-11мм

  PHILIPS BT3226/14 Trimer za brada

  2.999,00 ден
  • Тример за брада • Боја Црна

  Машинки за шишање

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 659,00 ден Максимум: 5.399,00 ден
  ден.659 ден.5399