CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Машини за сушење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа DA83IL/I

  $815.80
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: 1-8 kg Енергетска класа: А+++ Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech) Инвертер мотор (PowerDrive)

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа DA92IL

  $815.80
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: Голем волумен на барабанот - 9 кг Енергетска класа: A++ Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech)

  SUSARA BEKO DB 7101 PA

  $424.12
  Кондезациска сушара Енергетска класа:В

  KONCAR Masina za susenje alista 7kg (SR 7VKP0)

  $371.08
  Машина за сушење Енергетска класа: B Боја: Бела Капацитет на сушење: 1-7 kg Број на програми: 15

  BOSCH Masina za susenje so toplotna pumpa WTH 83000BY

  $928.00
  Енергетска класа: А+ Капацитет: 7 кг Програми: 15 Одложен старт: 24h

  Машини за сушење

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $371.00 Максимум: $928.00
  $371 $928