CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Машини за сушење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH Машина за сушење WTH 83000BY

  30.600,00 ден 35.870,00 ден
  Енергетска класа: А+ Капацитет: 7 кг Програми: 15 Одложен старт: 24h

  BOSCH Машина за сушење WTH 85200BY

  37.999,00 ден 44.560,00 ден
  Енергетска класа: А++ Капацитет: 8 кг Програми: 15 Одложен старт: 24h

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа D8565NA

  38.990,00 ден
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: 1-8 kg Енергетска класа: A++ Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech)

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа D8565NO

  35.990,00 ден
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: 1-8 kg Енергетска класа: A++ Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech)

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа D8565NR

  37.990,00 ден
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: 1-8 kg Енергетска класа: A++ Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech)

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа DA83IL/I

  39.990,00 ден
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: 1-8 kg Енергетска класа: А+++ Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech) Инвертер мотор (PowerDrive)

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа DA92IL

  39.990,00 ден
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: Голем волумен на барабанот - 9 кг Енергетска класа: A++ Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech)

  Кондензациска Сушара со Топлотна Пумпа DS94ILS/I

  46.990,00 ден
  Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: Голем волумен на барабанот - 9 кг Енергетска класа: А-40% - Троши 40% помалку енергија од енергетска класа А Исправување на влакната на ткаенината со помош на јонизатор (IonTech) Генератор на пареа (SteamTech) Инвертер мотор (PowerDrive)

  Машини за сушење

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 35.870,00 ден Максимум: 46.990,00 ден
  ден.35870 ден.46990