CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Машини за садови

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Машина за садови VOX LC 2145 (бела)

  $244.60 $275.20

  Машина за садови VOX LC 2145IX (инокс)

  $265.00 $295.60

  Машина за садови VOX LC 22 (бела)

  $244.60 $224.20

  Машина за садови VOX LC 22IX (инокс)

  $265.00 $305.80

  KONCAR Машина за садови PP 45.SLC6

  $261.53 $326.20
  Енергетска класа А Број на комплети : 10 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  BOSCH Машина за садови SMS 24AI00E

  $474.50 $556.31
  Енергетска класа: A + Број на комплети : 12 Број на температури: 3 Број на програми : 4

  BOSCH Машина за садови SMS 25AI00E

  $525.50 $616.08
  Енергетска класа: A + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  GORENJE Машина за садови GS 63160S

  $530.20
  Енергетска класа: A+ Број на комплети : 13 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  BOSCH Машина за садови SMS 25AW00E

  $438.40 $514.08
  Енергетска класа: A + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  BOSCH Машина за садови SPS 50E48 EU

  $608.94 $713.80
  Енергетска класа: A + Број на комплети : 12 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  BOSCH Машина за садови SPS 50E92 EU

  $601.80 $705.82
  Енергетска класа А+ Број на комплети:9 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  GORENJE Машина за садови GS 63160W

  $407.80 $499.60
  Енергетска класа: A+ Број на комплети : 13 Број на температури: 4 Број на програми : 5

  KONCAR Машина за садови PP 60.BLC5

  $250.92 $285.40
  Енергетска класа А Број на комплети : 12 Број на температури: 4 3 години гаранција

  TESLA MASINA ZA SADOVI WD460M

  $305.80

  TESLA MASINA ZA SADOVI WD460MX

  $326.20

  TESLA MASINA ZA SADOVI WD660M

  $320.08

  TESLA MASINA ZA SADOVI WD660MX

  $346.60

  Masina za sadovi BEKO DFN 04310 W

  $285.40
  Машина за садови Енергетска класа:А+ Капацитет:13 сета

  Машини за садови

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $224.00 Максимум: $714.00
  $224 $714