CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Машини за перење и сушење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH Машина за перење и сушење WVG 30441EU

  $1,223.80
  Енергетска класа А Капацитет на перење: 8 кг Капацитет на сушење: 5 кг Број на вртежи на центрифугата: 1500 rpm

  TESLA Masina za perenje i susenje WW86490M

  $509.80
  Модел TESLA WF50830M Тип на апарат Самостоечка Начин на полнење Фронтално

  Машини за перење и сушење

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $509.00 Максимум: $1,224.00
  $509 $1224