CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Машини за перење

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Машина за перење VOX WM 552

  $193.60 $224.20

  Машина за перење VOX WM 6061

  $220.12 $244.60

  Машина за перeње VOX WM 1062

  $240.52 $269.08

  Машина за перeње VOX WM 1072 Y

  $244.60 $285.40

  Машина за перeње VOX WM 1082 Y

  $295.60 $326.20

  BOSCH Машина за перење WAB 20262BY

  $448.60 $473.28
  Енергетска класа: A +++ Капацитет на перење: 1 – 6 kg Број на вртежи: 1000 o/min Волумен на барабанот : 42 l

  BOSCH Машина за перење WAN 28260BY

  $603.64 $648.72
  Енергетска класа: A +++ Капацитет на перење: 1 – 8 kg Број на вртежи: 1400 o/min Волумен на барабанот : 55 l

  GORENJE Машина за перење WT 62092

  $487.36 $529.38
  Енергетска класа: A+ Капацитет за перење: 1-6 kg Број на вртежи на центрифугата: 900 rpm Quick програма

  МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ БОШ WАN24261BY

  $550.60

  МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ VOX WM 1484 DC

  $377.20 $444.52

  Машина за перење WP6YS3

  $316.00
  Капацитет за перење: 1-6 kg Број на вртежи на центрифугата: 800 rpm Енергетска класа: A+++

  Машина за перење WP7Y3

  $326.20

  GORENJE Машина за перење WP703

  $346.60 $395.56
  Енергетска класа: A+++ Број на вртежи на центрифугата: 1.000 rpm Капацитет за перење: 1-7 kg WaveActive барабан

  GORENJE Машина за перење W7223

  $407.80
  Енергетска класа A Капацитет на перењето: 1-7кг Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm SensoCare

  GORENJE Машина за перење WE723

  $428.20
  Енергетска класа: A+++ Боја: Бела WaveActive барабан Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm

  GORENJE Машина за перење WE823

  $397.60 $438.40
  Енергетска класа: A+++ Боја: Бела WaveActive барабан Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm

  GORENJE Машина за перење WA72SY2B

  $438.40
  Капацитет за перење: 1-7 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm Енергетска класа: A+++

  GORENJE Машина за перење WA72SY2W

  $438.40
  Капацитет за перење: 1-7 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm Енергетска класа: A+++

  GORENJE Машина за перење W7443LA

  $501.64
  Капацитет за перење: 1-7 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm Енергетска класа: A+++

  GORENJE Машина за перење W7543LO

  $522.04
  Капацитет за перење: 1-7 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm Енергетска класа: A+++

  GORENJE Машина за перење W7543LR

  $485.32
  Капацитет за перење: 1-7 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm Енергетска класа: A+++

  GORENJE Машина за перење WP6YS3

  $316.00
  Капацитет за перење: 1-6 kg Број на вртежи на центрифугата: 800 rpm Енергетска класа: A+++

  GORENJE Машина за перење WE62S3

  $367.00
  Капацитет за перење: 1-6 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm Енергетска класа: A+++

  GORENJE Машина за перење WP6YS3

  $316.00
  Капацитет за перење: 1-6 kg Број на вртежи на центрифугата: 800 rpm Енергетска класа: A+++

  GORENJE Машина за перење WS60SY2B

  $383.32
  Капацитет за перење: 1-6,5 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.000 rpm Енергетска класа: A+++

  GORENJE Машина за перење WS60SY2W

  $383.32
  Капацитет за перење: 1-6,5 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.000 rpm Енергетска класа: A+++

  GORENJE Машина за перење WT62092

  $487.36
  Капацитет за перење: 1-6 kg Број на вртежи на центрифугата: 900 rpm Енергетска класа: A+

  GORENJE Машина за перење WT62112

  $509.80
  Капацитет за перење: 1-6 kg Број на вртежи на центрифугата: 1.100 rpm Енергетска класа: A++

  GORENJE Машина за перење (inverter мотор) WA844

  $550.60
  Капацитет за перење: 1-8 кг Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm Енергетска класа: A+++(-10%) - троши 40% помалку енергија од машините со А енергетска класа Инвертер мотор (PowerDrive)

  GORENJE Машина за перење (inverter мотор) WEI823

  $503.68
  Капацитет за перење: 1-8 кг Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm Енергетска класа: A+++ Инвертер мотор (PowerDrive)

  Машини за перење

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $224.00 Максимум: $649.00
  $224 $649