CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Матични плочи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  MB GIGABYTE GA-H81M-DS2

  2.690,00 ден

  MB GIGABYTE GA-H81M-S(v1.0)

  2.490,00 ден

  MB ASROC H81TM-ITX

  4.490,00 ден

  MB GIGABYTE GA-H110M-DS2 DDR4/LGA1151

  2.890,00 ден

  MB ASUS PRIME B250M-C (SOCET 1151/DDR 4)

  5.990,00 ден

  MB ASUS STRIX B250H GAMING (SOCET 1151/DDR 4)

  7.490,00 ден

  MB ASUS STRIX Z270F GAMING (SOCET 1151/DDR 4)

  11.990,00 ден

  MB GA-B150M-DS3H DDR3 (rev1.0) LGA1151

  4.290,00 ден

  MB GA-Z270X-GAMIN 5 1.0 LGA1151/DDR4

  10.490,00 ден

  MB GA-AB350M-GAMING 3 AMD AM4/DDR4

  5.190,00 ден

  GA-AX370-Gaming K5

  9.990,00 ден

  Матични плочи

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2.490,00 ден Максимум: 11.990,00 ден
  ден.2490 ден.11990