CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Лаптопи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  LENOVO 320-15IAP- GREY 15,6"HD/ intel N3350/4GB/500GB (80XR00F9RI)

  €195,44

  HP 250 G6 15.6HD/ Intel N3350/4GB/500GB HDD (2SX58EA)

  €187,29

  Acer Predator HELIOS A515-52-758R 15.6" FullHD (NH.Q3EEX.011)

  €1091,94

  NB ASUS X540NA-GQ005 15,6"/ N3350/ 4GB / 500GB (90NB0HG1-M02290)

  €195,44

  HP 14-cf0002nm 14.0" Full HD /i3-7020U/8GB/1TB HDD /Radeon 530-2GB/

  €488,84

  LENOVO IP Y530-15ICH/ I78750H/8G / 1TB+128 / 4GTI 81FV003WRM

  €1059,34

  LENOVO IP 330s-15IKB/ I5 8250U/12G / 1TB / 4GTI 81GC001GRM

  €749,64

  Лаптопи

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €179,00 Максимум: €1956,00
  179 1956