CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Ладилници со една врата

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Фрижидер Vox KS 1200

  $152.80

  Фрижидер VOX KS 2800 W (Бел)

  $244.60

  Фрижидер VOX KS 2800 S (Сив)

  $265.00

  GORENJE Фрижидер со една врата R 6191DW

  $469.00
  Енергетска класа: А+ Боја: Бела Приклучна моќ: 60 W Бучност: 38 dB(A)

  GORENJE Фрижидер со една врата R 6191DX

  $503.68
  Енергетска класа: А+ Боја: Металик сива Приклучна моќ: 60 W Бучност: 38 dB(A)

  KONCAR Фрижидер со една врата H1A 48 110.BF

  $140.56 $157.49
  Енергетска класа: А Боја: Бела Комора во горниот дел 3 години гаранција

  KONCAR Фрижидер со една врата H1A 48 112.BF

  $133.82
  Енергетска класа: А Боја: Бела Бруто капацитет: 110 l 3 години гаранција

  GORENJE Самостоен ладилник R6192LW

  $544.48
  Бруто капацитет: 370 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен ладилник R6192LX

  $589.36
  Бруто капацитет: 370 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен ладилник R6295W

  $313.96
  Бруто капацитет: 285 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 60 × 143,5 × 62,5 cm

  GORENJE Самостоен ладилник RB3091ANW

  $183.40 $203.80
  Бруто капацитет: 116 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 50,1 × 84,5 × 54 cm

  GORENJE Самостоен ладилник RB6288W

  $318.04 $358.84
  Бруто капацитет: 271 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 143,5 × 62,5 cm

  GORENJE Самостоен ладилник R3091ANW

  $177.28 $193.60
  Бруто капацитет: 116 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 50,1 × 84,5 × 54 cm

  GORENJE Самостоен ладилник OBRB153BL

  $1,631.80
  Бруто капацитет: 260 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А+++ Димензии (ШxВxД): 60 × 154 × 66,9 cm

  GORENJE Самостоен ладилник OBRB153R

  $1,631.80
  Бруто капацитет: 260 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А+++ Димензии (ШxВxД): 60 × 154 × 66,9 cm

  GORENJE Самостоен ладилник ORB152BK

  $693.40
  Бруто капацитет: 260 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 154 × 66,9 cm

  GORENJE Самостоен ладилник ORB152BL

  $693.40
  Бруто капацитет: 260 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 154 × 66,9 cm

  GORENJE Самостоен ладилник ORB152C

  $693.40
  Бруто капацитет: 260 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 154 × 66,9 cm

  GORENJE Самостоен ладилник ORB152CH

  $693.40
  Бруто капацитет: 260 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 154 × 66,9 cm

  GORENJE Самостоен ладилник ORB152CO

  $693.40
  Бруто капацитет: 260 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 154 × 66,9 cm

  GORENJE Самостоен ладилник ORB152GR

  $693.40
  Бруто капацитет: 260 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 154 × 66,9 cm

  GORENJE Самостоен ладилник ORB152O

  $693.40
  Бруто капацитет: 260 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 154 × 66,9 cm

  GORENJE Самостоен ладилник ORB152R

  $693.40
  Бруто капацитет: 260 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 154 × 66,9 cm

  GORENJE Самостоен ладилник ORB152RD

  $693.40
  Бруто капацитет: 260 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 154 × 66,9 cm

  GORENJE Самостоен ладилник ORB152RD-L

  $693.40
  Бруто капацитет: 260 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 154 × 66,9 cm

  TESLA FRIZIDER RS2400H 240L

  $254.80

  Frizider VOX KS 1100

  $152.80
  Фрижидер со внатрешна комора Автоматско одмрзнување Енергетска класа: А+ Бруто зафатнина: 92 литри Нето зафатнина: 88 литри Фиксни прегради на вратата Антибактериска заштита

  Ладилници со една врата

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $133.00 Максимум: $1,632.00
  $133 $1632