Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Кујнски ваги

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Кујнска вага SKS 5020 WH

  $19.58 $24.48

  BOMANN Кујнска вага KW 1411 CB

  $25.30 $28.56

  BOMANN Кујнска вага KW 1420 CB

  $20.60 $23.46

  SENCOR Кујнска вага SKS 5021 GR

  $19.58 $24.48
  Боја : зелена Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  SENCOR Кујнска вага SKS 5022 BL

  $19.58 $24.48
  Боја : сина Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  SENCOR Кујнска вага SKS 4001

  $17.54 $21.83
  Боја : бела Мери тежина до 5 кг Прегледен ЛЕД дисплеј Функција – Tara

  SENCOR Кујнска вага SKS 4004 OR

  $22.44 $27.95
  Боја : портокалова Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  SENCOR Кујнска вага SKS 4004 VT

  $22.44 $27.95
  Боја : виолетова Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  SENCOR Кујнска вага SKS 4004 YL

  $22.44 $27.95
  Боја : жолта Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  SENCOR Кујнска вага SKS 4030 BK

  $25.50 $31.82
  Боја : црна Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  SENCOR Кујнска вага SKS 4030 WH

  $25.50 $31.82
  Боја : бела Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3131

  $15.30 $18.16

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3133

  $27.72
  Оценува 7 клучни хранлива параметри: калории, натриум, јагленохидрати, растителни влакна, протеини, масти и холестерол на пондерирани храна или состојки

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3134

  $26.50
  Капацитет 5кг, Точност до 1g, Куќиштето и садот се направени од високо квалитетн нерѓосувачки челик

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3153 зелена

  $19.97
  Капацитет 5кг, Голем ЛЦД дисплеј, Индикатор за ниско ниво на батерија и преоптоварување

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3138 бела

  $15.08 $18.77
  Капацитет:5кг, Рачно или автоматско исклучување, Автоматско поставување на нула

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3138 црна

  $15.08 $18.77
  Капацитет:5кг, Точност до 1 гр., Рачно или автоматско исклучување

  Дигитална кујнска вага Адлер АД 3138 црвена

  $15.08 $18.77
  Капацитет:5кг, Голем LCD екран, Рачно или автоматско исклучување

  Кујнска вага Северин 3667

  $29.36
  LCD екран Отстранлива стаклена платформа која лесно се чистат Макс. капацитет до 5 kg

  Кујнска вага Северин 3669

  $30.58
  Функција со тежење Автоматско исклучување по 60 секунди

  VIVAX HOME Кујнска вага KS-502Y

  $16.30

  VIVAX HOME Кујнска вага KS-502T

  $16.30

  VIVAX HOME Кујнска вага BK-500S

  $20.38

  ISKRA GKS1560-BM Дигитална кујнска вага

  $18.34
  максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм

  ISKRA GKS1560-SB Дигитална кујнска вага

  $18.34
  максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен панел тач

  ISKRA GKS1561-AP Дигитална кујнска вага

  $18.34 $20.38
  максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм

  ISKRA GKS1561-BM Дигитална кујнска вага

  $18.18 $20.38
  максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм

  Laica KS3010 Дигитална кујнска вага

  $20.38

  Кујнски ваги

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $16.00 Максимум: $32.00
  $16 $32