CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: VOX Electronics

  Комбиниран шпорет VOX GHB 622

  $234.40
  $265.00
  banner

  • Тип на шпорет: комбинирен шпорет
  • Тип на рерна: конвекциска рерна
  • Капацитет на рерна: 61 l
  • Број на рингли 1 стандардна,1 експрес + 2 плински
  • Енергетска класа: B
  • 2 грејачи (1100W+1200W)+грил 2600W
  • Eco clean email
  • Длабок плех
  • Повеќе нивоа за спремање на храната
  • Безбедносен систем за плин
  • Сигурносни горилници
  • Метален капак
  • Електричен кабел
  • Боја: Бела
  • Димензии (ШxДxВ) 60 x 60 x 85 cm

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  • Тип на шпорет: комбинирен шпорет
  • Тип на рерна: конвекциска рерна
  • Капацитет на рерна: 61 l
  • Број на рингли 1 стандардна,1 експрес + 2 плински
  • Енергетска класа: B
  • 2 грејачи (1100W+1200W)+грил 2600W
  • Eco clean email
  • Длабок плех
  • Повеќе нивоа за спремање на храната
  • Безбедносен систем за плин
  • Сигурносни горилници
  • Метален капак
  • Електричен кабел
  • Боја: Бела
  • Димензии (ШxДxВ) 60 x 60 x 85 cm