CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Комбинирани шпорети

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Комбиниран шпорет VOX GHB 622

  11.490,00 ден 12.990,00 ден

  BOSCH Комбиниран шпорет HGD 74D250E

  33.250,00 ден 38.990,00 ден
  Мултифункционална 3D Comfort рерна 3 плин + 1 струја 8 функции Сигурносно заклучување за деца

  KONCAR Комбиниран шпорет SE 5622 P.TK3

  13.290,00 ден
  Боја: кафеава 2 плин 2 струја Двојно застаклена врата на рерната 3 години гаранција

  VOX KOMBINIRAN Sporet GHB 622

  11.490,00 ден
  Тип на шпорет: комбинирен шпорет Тип на рерна: kонвекциска рерна Капацитет на рерна: 61 l

  Комбинирани шпорети

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 11.490,00 ден Максимум: 38.990,00 ден
  ден.11490 ден.38990