CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Комбинирани фрижидери

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOSCH Комбинирани фрижидери KGV 36UL20S

  29.999,00 ден 35.480,00 ден
  Енергетска класа: А+ Боја: Бела Замрзнувачки дел доле Бруто капацитет: 307 l

  BOSCH Комбинирани Фрижидери KGV 36UW20S

  27.890,00 ден 32.690,00 ден
  Енергетска класа: А+ Боја: Бела Замрзнувачки дел доле Бруто капацитет: 309 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери RF6275W

  16.490,00 ден 17.985,00 ден
  Енергетска класа: А Боја: Бела Приклучна моќ: 95 W Бучност: 41 dB(A)

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRC6192TX

  33.990,00 ден 37.990,00 ден
  Енергетска класа: A++ NoFrost Plus Боја: Металик сива Бруто капацитет: 329 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6191CW

  22.490,00 ден 24.490,00 ден
  Енергетска класа: A+ NoFrost Plus Боја: Бела Бруто капацитет: 325 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6191CX

  23.990,00 ден 26.490,00 ден
  Енергетска класа: A+ NoFrost Plus Боја: Металик сива Бруто капацитет: 325 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6191TW

  26.990,00 ден 30.490,00 ден
  Енергетска класа: A+ NoFrost Plus Боја: Бела Бруто капацитет: 329 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6191TX

  27.990,00 ден 24.990,00 ден
  Енергетска класа: A+ NoFrost Plus Боја: Металик сива Бруто капацитет: 329

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6202TW

  30.990,00 ден 34.990,00 ден
  Енергетска класа: A++ NoFrost Plus Боја: Бела Бруто капацитет: 363 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери NRK6202TX

  32.990,00 ден 36.990,00 ден
  Енергетска класа: A++ NoFrost Plus Боја: Металик сива Бруто капацитет: 363 l

  GORENJE Комбинирани фрижидери RK6191AX

  22.990,00 ден
  Енергетска класа: А+ Боја: Бела Приклучна моќ: 120 W Бруто капацитет: 326 l

  Фрижидер VOX NF 3730IX (Инокс)

  19.990,00 ден 22.990,00 ден
  Тип фрижидер: NO FROST фрижидер со замрзнувач Енергетска класа A+ Капацитет : 230/94L

  ФРИЖИДЕР VOX KG 2500 Silver 2500 С

  10.490,00 ден 11.990,00 ден
  Тип фрижидер: само одмрзнувачки фрижидер со комора Енергетска класа A+ Капацитет : 187/40 l

  Фрижидер RK6191 AW

  22.490,00 ден
  Комбиниран фрижидер со фиоки Линија:Essential линија Категорија на разладувачки апарат: Комбиниран фрижидер со горна комора Боја на апаратот: Бела Врата:Метална рачка на врата

  Фрижидер VOX KG 2500 бел

  9.590,00 ден 10.990,00 ден
  Тип фрижидер: само одмрзнувачки фрижидер со комора Енергетска класа A+

  GORENJE Комбинирани фрижидери RF 4141ANW

  11.990,00 ден 13.490,00 ден
  Енергетска класа: A+ Боја: бела Бучност: 40 dB(A) Бруто капацитет: 210 l

  Фрижидер VOX NF 3730 бел

  18.990,00 ден 21.490,00 ден
  Енергетска класа: A+ No Frost Капацитет фрижидер нето: 230 Капацитет замрзнувач нето: 94

  KONCAR Комбиниран фрижидер HC1A 54 278.B1V

  12.990,00 ден 15.290,00 ден
  Енергетска класа: А+ Боја: Бела Замрзнувачки дел доле Бруто капацитет: 260 l

  Комбиниран фрижидер VOX KK 3600

  15.490,00 ден 17.490,00 ден
  Енергетска класа: A+ Капацитет: фрижидер/замрзнувач: 235/113 Капацитет фрижидер нето: 230 Капацитет замрзнувач нето: 106 Aнтибактериска заштита 3 стаклени полици Димензии: (Ш x Д x В) (mm) 595*650*1860

  Комбиниран фрижидер VOX KK 3600 S

  16.490,00 ден 18.490,00 ден
  Енергетска класа А+ Капацитет на фрижидерот: 230 l Капацитет на замрзнувачот: 106 l Димензии (ŠxVxD): 59,5 x 186 x 65 cm

  VOX Фрижидер NF 3735 inox

  21.990,00 ден 24.990,00 ден
  тип фрижидер: No Frost; енергетска класа: A+; капацитет (бруто/нето): 341/324L; капацитет нето: 230/94L; Multi Cooling;

  KONCAR Комбинирани фрижидери HL1A 54 262.SF

  10.790,00 ден
  Енергетска класа: А Боја: Силвер Замрзнувачки дел горе 3 години гаранција

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK611PW4

  18.990,00 ден 21.990,00 ден
  Бруто капацитет: 326 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK6161AX

  23.490,00 ден
  Бруто капацитет: 304 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 162 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK6192AX4

  22.990,00 ден 25.490,00 ден
  Бруто капацитет: 326 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK6192EC

  24.990,00 ден
  Бруто капацитет: 326 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK6192EO

  26.990,00 ден
  Бруто капацитет: 326 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK6192ER

  24.990,00 ден
  Бруто капацитет: 326 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK6192ERD

  24.990,00 ден
  Бруто капацитет: 326 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK6193LW4

  28.990,00 ден
  Бруто капацитет: 326 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А+++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK6193LX4

  29.990,00 ден
  Бруто капацитет: 326 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А+++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK61FSY2B

  24.990,00 ден
  Бруто капацитет: 326 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK61FSY2W

  23.990,00 ден
  Бруто капацитет: 326 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  Самостоен комбиниран фрижидер RK611PS4

  19.990,00 ден 23.990,00 ден
  Бруто капацитет: 326 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер NRK6191MW

  28.990,00 ден
  Бруто капацитет: 329 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK6202EW

  24.490,00 ден
  Бруто капацитет: 354 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 200 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK6202EX

  25.990,00 ден
  Бруто капацитет: 354 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 200 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK621PS4

  20.792,00 ден 25.990,00 ден
  Бруто капацитет: 354 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 200 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер RK621PW4

  20.392,00 ден 25.490,00 ден
  Бруто капацитет: 354 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 200 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер NRK612ORAB

  48.990,00 ден
  Бруто капацитет: 329 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер NRK612ORAB-L

  49.990,00 ден
  Бруто капацитет: 329 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер NRK612ORAW

  48.990,00 ден
  Бруто капацитет: 329 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер NRK612ORAWL-L

  49.990,00 ден
  Бруто капацитет: 329 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер NRK612ST

  55.490,00 ден
  Бруто капацитет: 329 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер NRK6191MX

  29.990,00 ден
  Бруто капацитет: 329 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер NRK6192MBK

  31.590,00 ден
  Бруто капацитет: 329 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер NRK6192MC

  31.590,00 ден
  Бруто капацитет: 329 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер NRK6192MR

  31.590,00 ден
  Бруто капацитет: 329 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  Комбинирани фрижидери

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 10.790,00 ден Максимум: 58.990,00 ден
  ден.10790 ден.58990