CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Квалитет на воздух

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  LAICA HI 3011 ovlaznuvac na vozduh

  €65,04
  HI3011 - Ултрасоничен овлажнител Емисија на пареа: 8-9 часа Електрично напојување Димензии: 22 x 22 x 16 см

  LAICA HI 3012 ultrason. navlaznuvac

  €48,74
  ДИМЕНЗИИ: 23,8 х 16 х 16 см ТЕЖИНА: 590 g МОЌНОСТ: AC 230V 50Hz - 15W КАПАЦИТЕТ: 1,3 литри

  GORENJE PROCISTUVAC NA VOZDUH OPTIAIR 203 M

  €125,35
  Тип на апарат: Прочистувач на воздух OPTIAIR 203M Тајмер: Дигитален LCD: LCD дисплеј Јонизатор

  XIAOMI Procistuvac 2S bel

  €210,76

  XIAOMI MI Procistuvac PRO bel

  €296,99

  Navlaznuvac na vozduh SENCOR SHF 2050 BL

  €43,85
  – Оптимално за простории до 35 m2 – Оперативно време до 16 часа без надополнување на вода – Навлажнување 250 ml/h

  Квалитет на воздух

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €43,00 Максимум: €297,00
  43 297