CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Камини

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ ЖАР БЕЖ

  9.990,00 ден 10.890,00 ден
  Трајно жаречки камин Моќност: 7-8 KW Лиена врата и плотна Димензии на каминот во мм: 400х470х930 Тежина на каминот: 60 kg

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ Б1 ЕКО

  5.990,00 ден 6.790,00 ден
  Трајно жаречки камин Моќност: 8KW Димензии на ложиште во мм 390х260х390 Димензии на каминот во мм: 465x790x390 Tежина на каминот:54 kg

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ Б10 ЕКО СО КУПОЛА

  7.690,00 ден 8.190,00 ден
  Трајно жаречки камин Моќност: 7-8 KW Димензии на каминот во мм: 465x390x970 mm Тежина на каминот: 57 kg

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ Б2

  8.490,00 ден 9.490,00 ден
  Трајна печка на жар Димензии: 460x400x860 мм Нето тежина: 68 кг Тежина на глинени тули: 28 кг Тежина на леано железо: 3 кг Сила: 8-9 KW

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ БР СО РЕРНА

  12.590,00 ден 13.990,00 ден
  Трајна печка на жар Димензии: 500x450x1000 мм Нето тежина: 98 кг Тежина на глинени тули: 38 кг Тежина на леано железо: 3 кг Моќност: 10-12 KW

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ ЕКОНОМИК ЛМ

  4.990,00 ден 5.490,00 ден
  Tрајно жаречка печка Моќност: 5-7 KW Челична врата и плотна Димензии на каминот во мм: 330x360x930 Тежина на каминот: 38 kg

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ ЕКОНОМИК ЛУКС "Ф"

  7.690,00 ден 8.190,00 ден
  Лимена врата Гусена плотна; Моќност: 5-7kW; Нето тежина: 45кг; Димензии: 400x460x900 мм

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ ОГАН "Ф"

  10.290,00 ден 10.990,00 ден
  Лимена врата; Гусана плотна; Моќност: 8-9kW; Нето тежина: 64кг; Димензии:450x490x1030мм

  ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ ОГАН ЛМ

  7.990,00 ден 8.890,00 ден
  Трајно жаречки камин Челична врата и плоча Моќност 8-9књ Тежина 55кг Димензии на каминот 450 х 490 х 930

  Печка Thalia EKO

  5.990,00 ден 7.750,00 ден
  Моќ: 5.5 kW Погоден за простории до 30 m2 Големина ( a x b x h /cm) : 74,5 x 40 x 39 /cm Тежина : 45 кг

  Печка Thalia Nella

  7.700,00 ден 9.190,00 ден
  Моќ: 6,5kW Погоден за простории до 36 m2 Големина ( a x b x h /cm) : 82 x 45 x 40/cm Тежина : 63 кг

  PRITY Камин MINI

  8.090,00 ден 9.195,00 ден
  Моќ: 6 kW Погоден за простории до 33 m2 Големина ( a x b x h /cm) : 39 x 47 x 62 /cm Тежина : 48 кг

  Камини

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 5.490,00 ден Максимум: 13.990,00 ден
  ден.5490 ден.13990