CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Кабли, конектори и друго

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  USB-C Gigabit networkI ADAPTER-black A-CM-LAN-01

  1.500,00 ден

  PP12-10M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 10 m

  250,00 ден

  PP22-5M FTP Patch cord molded strain relief 50u" plugs, 5 meter

  160,00 ден

  PP22-3M FTP Patch cord molded strain relief 50u" plugs, 3 meter

  120,00 ден

  PP22-7.5M FTP Patch cord molded strain relief 50u" plugs, 7.5 meter

  190,00 ден

  PP12-3M/B CAT5e UTP Patch cord, blue, 3 m

  120,00 ден

  PP12-3M CAT5e UTP Patch cord, gray, 3 m

  100,00 ден

  PP12-5M Patch cord cat. 5E molded strain relief 50 u" plugs, 5 meters

  160,00 ден

  PP12-2M/V CAT5e UTP Patch cord, purple, 2 m

  90,00 ден

  PP12-20M/Y Yellow Patch cord cat. 5E molded strain relief 50u" plugs, 20 m

  650,00 ден

  PP12-2M/R CAT5e UTP Patch cord, red, 2 m

  90,00 ден

  Кабли, конектори и друго

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 90,00 ден Максимум: 1.500,00 ден
  ден.90 ден.1500