Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување

  Интерни хард дискови

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  HDD Toshiba 2.5" 1000GB /3Gbit/5400 rpm SATA II 8MB(MQ01ABD100)

  3.550,00 ден

  HDD Toshiba 3.5" DT01ACA050 500GB /6Gbit/7200 rpm SATA III 32MB

  2.790,00 ден

  HDD Toshiba 3.5" DT01ACA100 1000GB /6Gbit/7200 rpm SATA III 32MB

  3.190,00 ден

  HDD Toshiba 3.5" DT01ACA200 2000 /6Gbit/7200 rpm SATA III 32MB

  4.390,00 ден

  HDD Western Digital 3.5" PuRX Purple 6000GB /6Gbit/7200 rpm SATA III 64MB

  18.112,50 ден

  WD 3.5" 1TB SATA3 WD10EZEX BLUE Power 64MB

  3.190,00 ден

  HDD 507127-B21

  5.105,97 ден

  Интерни хард дискови

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2.790,00 ден Максимум: 18.113,00 ден
  ден.2790 ден.18113