CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  За парно

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ПЕЧКА ЗА ЕТАЖНО ГРЕЕЊЕ БЛИСТ БРМ Е СИВ

  $479.20 $509.80
  Челична врата и плотна; Моќност: 24kW; Капацитет на котелот: 26 литри; Нето тежина: 150кг; Димензии: 570x570x1030 мм; Димензии на рерната: 430x300x230 мм

  За парно