CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Замрзнувачи со фиоки

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Вертикален замрзнувач F3091ANW

  $285.40
  Бруто капацитет: 70 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 50,1 × 84,5 × 54 cm

  Вертикален замрзнувач F6181AX

  $530.20
  Бруто капацитет: 309 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 180 × 64 cm

  Вертикален замрзнувач F6245W

  $387.40
  Бруто капацитет: 238 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 60 × 143,5 × 62,5 cm

  Вертикален замрзнувач FN6191DHX

  $611.80
  Бруто капацитет: 277 l Тип на апарат: Самостоен NoFrost Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  TESLA VERTIKALEN ZAMRZNUVAC RU1600H

  $357.82

  GORENJE Verikalen Zamrznuvac F 6181 AW

  $657.49
  Бруто капацитет: 309 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 180 × 64 cm

  VOX Vertikalen Zamrznuvac 3 fioki VF 1200

  $251.74
  • Верикален замрзнувач; • Енергетска класа: А+; • Нето зафатнина 62 литир;

  Замрзнувачи со фиоки

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $251.00 Максимум: $658.00
  $251 $658