CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Замрзнувачи сандучари

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  LTHA Замрзнувач ZS 30

  13.830,00 ден 15.360,00 ден
  Рачно одмрзнување Енергетска класа: A Бруто капацитет: 300 l Регулација на температурата

  Замрзнувачи сандучари

  Filter by:

  Clear All