CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Замрзнувачи сандучари

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Хоризонтален замрзнувач FH130W

  12.490,00 ден
  Бруто капацитет: 130 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 50 × 85 × 70 cm

  Хоризонтален замрзнувач FH210W

  14.590,00 ден
  Бруто капацитет: 210 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 80 × 85 × 70 cm

  Хоризонтален замрзнувач FH330W

  15.790,00 ден
  Бруто капацитет: 325 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 110 × 85 × 70 cm

  Хоризонтален замрзнувач FH400W

  16.790,00 ден
  Бруто капацитет: 400 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 130 × 85 × 70 cm

  TESLA ZAMRZNUVAC SANDUCAR 316L RH3200H

  14.690,00 ден

  GORENJE FH210 W zamrznuvac

  14.590,00 ден
  Енергетска класа: А Врата: Метална врата Климатска класа: SN, N, ST, T

  Frizider GORENJE ZS 316 FH 330 W

  15.790,00 ден

  Замрзнувачи сандучари

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 12.490,00 ден Максимум: 16.790,00 ден
  ден.12490 ден.16790