CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Електрични шпорети

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Електричен шпорет VOX ЕHB 604 (Бел)

  $203.80 $234.40

  Електричен шпорет VOX CHT 6001 (Бел)

  $305.80 $356.80

  Електричен шпорет VOX CHT 6001 IX (Инокс)

  $336.40 $407.80

  BOSCH Електричен шпорет HCA 422 250E

  $534.28 $626.28
  Енергетска класа : А Боја : инокс Приклучна сила: 9,2 kW Фиока за прибор

  BOSCH Електричен шпорет HCA 743 220F

  $632.38 $741.13
  Енергетска класа : А Боја : бела Приклучна сила: 9,7 kW Фиока за прибор

  BOSCH Електричен шпорет HCA 743 250E

  $659.53 $773.16
  Енергетска класа : А Боја : инокс Приклучна сила: 9,7 kW Фиока за прибор

  KAPPA Мини шпорет KP 5005B

  $85.48 $96.70
  Боја: црна Капацитет 40 литри Термостат за температура од 0-320°С Моќност на рерната 1500 W Podarok: vtora tepsija (okrugla)

  Електричен шпорет VOX CHT 5001 Бел - рамна плоча

  $295.60 $326.20
  Електричен шпорет со glass керамичка плоча Енергетска класа В Glass керамичка плоча за готвење

  Електричен шпорет VOX CHT 5001 IX Инокс рамна плоча

  $305.80 $346.60
  Електричен шпорет со glass керамичка плоча Енергетска класа В Glass керамичка плоча за готвење 4 зони на готвење (2xØ180+2xØ145mm) Зафатнина на рерната 53L Мултифункционална рингла Инокс боја

  KAPPA Мини шпорет KP 4003

  $118.30 $134.44
  Боја: бела Двојно стакло на вратата Термостат за температура од 50-250°С Моќност на рерната 1000 W

  KONCAR Електричен шпорет SE 5640 BK 3

  $236.44 $252.74
  Енергетска класа : B Боја : бела Двојно застаклена врата на рерната Лесно чистење

  KONCAR Електричен шпорет SE 5640 TK3

  $236.44 $252.74
  Енергетска класа : B Боја : кафеава Двојно застаклена врата на рерната Лесно чистење

  KONCAR Комбиниран шпорет SE 5622 P.BK3

  $271.12
  Енергетска класа : А Боја : кафеава Без вентилатор 3 години гаранција

  ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ VOX CHT 6005

  $326.20 $367.00
  Енергетска класа А Тип на рерна конвекциска Капацитет на рерна 61 l Број на рингли 4 (2xØ180+2xØ145mm) Мулти функционална рерна 6 функции Димензии (ШxДxВ) 60 x 60 x85 cm Боја inox Гаранција 5 години

  ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ VOX EHB 504 БЕЛ

  $203.80 $214.00
  Енергетска класа B Капацитет на рерна 53 l Број на рингли 3 стандардни + 1 експрес Карактеристики 2 грејачи (по 1000W)+грил 2000W, Боја Бела Димензии (ШxДxВ) 50 x 60 x85 cm Гаранција 5 години

  Sporet BEKO FSS 66000 W

  $203.80
  Шпорет Eнергетска класа:A Капацитет на рерната:71L

  Sporet BEKO FSS 67000 GW

  $326.20
  Шпорет Eнергетска класа:А Стаклокерамичка плотна Капацитет на рерната:71L

  VOX Elektricen Sporet CHT 5001 BEL

  $275.20
  Стакло-керамичка плоча Рерна со вентилатор Капацитет на рерна: 50 l

  ISKRA HL38RCT Mini Sporet

  $122.20
  Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155mm) Напон 220-240V~50/60Hz Зафатнина 38 Lit.

  Електрични шпорети

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $96.00 Максимум: $774.00
  $96 $774