Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Електрични четки за заби

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Сонична електрична честка за заби Philips HX6511/50

  $87.52
  Единственото динамично чистење на електричната четкичка за заби Sonicare на компанијата Philips нежно и ефикасно ги достигнува сите делови длабоко помеѓу забите и по должината на целата вилица.

  Philips Сонична електрична четка за заби HX6721/35

  $142.60
  Сите сакaат убава бела насмевка. Допуштете и на природната белина на вашите заби да дојде до израз и да заблеска. Електрична четка Sonicare HealtyWhite докажано ги отстранува секојдневните дамки во рок од само две недели со редовна употреба во режим Clean & White.

  Електрична четка за заби за деца Philips Sonicare HX6311/07

  $71.20
  Sonicare for Kinds на Philips е електрична четка за заби за деца од 7 и повеќе години. Овозможува максимално отстранување на наслаги, сонична технологија, прилагодливи налепници и едукациски алатки кои им помагаат на децата во усвојување на трајни навики за забавно четкање на забите.

  Philips Sonicare ProResults Стандарни глави за сонични четки за заби HX6012/07

  $21.60
  Sonicare ProResults е една од истакнатите глави на четки за заби на компанијата Philips, а совршена е за корисниците на нови или стари модели на четките Sonicare кои едноставно сакаат автентично Sonicare искуство на чистење на забите.

  Philips Sonicare HeatlhyWhite сонична електрична четка за заби HX6732/37

  $183.40
  Сите сакаат убава и бела насмевка. Допуштете природната белина на забите да заблеска. Електричната четка Sonicare HealthyWhite докажано ги отстранува секојдневните дамки во рок од само две недели со употреба на начинот на работа Clean & White.

  Philips Sonicare AirFloss Интердентална четка со батерија HX8211/02

  $114.04
  За оние не ги чистат забите со конец редовно, AirFloss преставува едноставен начин на почеток на чистењето на делот помеѓу забите. AirFloss може да се користи со течност за испирање или вода и има единствена технологија на млаз со воздух и микро капки кои го олеснуваат остранувањето на наслагите на тешко достапните места.

  Електрични четки за заби

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $21.00 Максимум: $184.00
  $21 $184