CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Електрични четки за заби

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Eta Sonetic 0710 детска четка за заби

  $14.26
  SMART 2-минутен тајмер - за чистење на индивидуалните делови на устата - ве потсетува на секои 30 секунди да се смени во друг дел Пакетот вклучува 2 четки за заби (1x за 3-6 годишна возраст, 1x 7-10 години)

  Електрични четки за заби

  Filter by:

  Clear All