CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Електрични грејни тела

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Керамички калорифер MAX КФ 603

  €16,28 €19,54
  2 нивоа на моќност: 750W/ 1500W; Прилагодлив термостат;

  DYNAMIC Калорифер 2586

  €10,76 €12,22

  Калорифер MAX КФ 580, црн

  €10,42
  Моќност: 2000W 2 нивоа на моќност: 1000W/ 2000W

  Iskra QH-1500H Купатилска греалка

  €24,43
  Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага

  Iskra SF-001B Стоечки вентилатор

  €24,29 €32,58
  Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

  Vaillant VER100 електрична панелка

  €78,22

  Vaillant VER150 електрична панелка

  €81,48

  Vaillant VER200 електрична панелка

  €97,78

  ISKRA FH 06 Kalorifer

  €18,91

  ISKRA FH03 Kalorifer

  €17,93

  ISKRA RADIJATOR YL-B28-11

  €76,45

  KALORIFER MAX KF 580 CRN

  €11,25

  ISKRA PTC 2021L grealka(dalecinsko

  €51,67
  Моќност: 2000W Топлинска моќност: 1000W, 2000W

  ISKRA Halogenska Grealka HH09

  €38,30
  Греалката работи со моќност од 1600 W и нуди можност за греење помеѓу четири грејни сили. Се состои од четири моќни греачи и нуди широк спектар на флуктуации. Се карактеризира со повторувачка функција на осцилација и куќиште отпорно на топлина. Исто така обезбедува посебна заштита од преоптоварување.

  KONVEKTOR [NAJDER SCX 253 X

  €69,93
  Моќност: 2500W Термостат Идеален за домашна употреба Не го суши воздухот Димензии на конвекторот во mm 1035х440х125

  KALORIFER MAX KF 103 BEL

  €14,51
  Максимална моќност: 2000W 2 нивоа на моќност: 1000w/ 2000w Прилагодлив термостат Заштита од прегревање Индикаторска сијаличка

  ISKRA RADIJATOR YL-B 07 FT-11

  €85,33
  "3 топлински поставки 800W / 1200W / 2500W + вентилатор 400W 11 ребра за греење 24ч тајмер"

  ISKRA KALORIFER FH-105

  €24,94
  Моќност: 2100W 2 греење: моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W 3 функции на дува: ладно, топло, топло Заштита од топлина: автоматски Безбедност: заштита од прегревање / заштита од превртување Термостат: Да Носечка рачка: Да

  ISKRA QN 1500 H kupatilska grealka

  €28,52
  Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага

  ISKRA QH 1800 CR kupatilska grealka

  €32,44
  Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага

  ISKRA PANEL KONVEKTOR PN2500

  €63,73

  Електрични грејни тела

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €10,00 Максимум: €98,00
  10 98