CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: BOSCH

  Електричен тример ART 27 KOMBI

  €73,19
  €97,64
  450W, Пречник на сечење 27 cm, систем на сечење конец/жица, дебелина / должина конец/жица 1,6mm
  banner

  450W, Пречник на сечење 27 cm, систем на сечење конец/жица, дебелина / должина конец/жица 1,6mm/ 6m, автоматско Pro-Tap подесување конец/жица, подесива телескопска дрѓка од 80-115 см, подесива додатна рачка, подесива резна глава и сечење по ивици. Тежина 2,7 кг. Обем на испорака: Ехтра-strong конец/жица, картонско паковање.

  Гаранција 2 години

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  450W, Пречник на сечење 27 cm, систем на сечење конец/жица, дебелина / должина конец/жица 1,6mm/ 6m, автоматско Pro-Tap подесување конец/жица, подесива телескопска дрѓка од 80-115 см, подесива додатна рачка, подесива резна глава и сечење по ивици. Тежина 2,7 кг. Обем на испорака: Ехтра-strong конец/жица, картонско паковање.

  Гаранција 2 години