CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Други мали апарати

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOMANN Пица пан PP 1291CB

  1.799,00 ден 2.050,00 ден

  DYNAMIC Калорифер 2586

  660,00 ден 750,00 ден

  Калорифер Мах KФ 590, бел

  520,00 ден 599,00 ден
  Моќност: 2000W 2 нивоа на моќност: 1000W/ 2000W

  Калорифер MAX КФ 580, црн

  639,00 ден
  Моќност: 2000W 2 нивоа на моќност: 1000W/ 2000W

  Керамички калорифер MAX КФ 603

  999,00 ден 1.199,00 ден
  2 нивоа на моќност: 750W/ 1500W; Прилагодлив термостат;

  Мелница за бибер Адлер АД 4433

  529,00 ден
  Контрола на дебелината на мелењето, Куќиште од нерѓосувачки челик, Керамичка рачка

  Мелница за бибер Адлер АД 4434

  659,00 ден
  Контрола на дебелината на мелењето, Куќиште од нерѓосувачки челик, Керамичка рачка

  Апарат за палачинки Северин 2198

  2.399,00 ден
  Моќност:1000 W Високо квалитетно пластично куќиште

  Апарат за сушење овошје Северин 2940

  3.699,00 ден
  Моќност:250 W Може да се суши: овошје, зеленчук и билки

  Електричен отварач за конзерви Северин 3854

  1.369,00 ден
  Моќност:25 W Прекинувач за вклучување / исклучување на прст

  Електричен нож Северин 3965

  1.299,00 ден
  Моќност: 100 W Оn/off копче

  Iskra THMGD500A Мелница за месо (со додатоци)

  3.999,00 ден
  Моќност: 1200W (max) Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Цедење за домати 3 алатки за месо мелница

  Iskra PTC-2021L Зидна греалка

  2.890,00 ден
  Моќност: 2000W Топлинска моќност: 1000W, 2000W

  Iskra PN 2500 2,5kW електрична панелка

  3.333,00 ден
  • Моќност: 2500W • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz| • Самостоен со можност за монтажа на ѕид

  Iskra QH-1500H Купатилска греалка

  1.499,00 ден
  Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага

  Iskra QH-1800CR Купатилска греалка

  1.690,00 ден
  Моќ: 500/1000/1500W, Број на ребра: 3 IPX4 заштита од влага

  Iskra HH-09 Халогена греалка

  1.999,00 ден
  Греалката работи со моќност од 1600 W и нуди можност за греење помеѓу четири грејни сили. Се состои од четири моќни греачи и нуди широк спектар на флуктуации. Се карактеризира со повторувачка функција на осцилација и куќиште отпорно на топлина. Исто така обезбедува посебна заштита од преоптоварување.

  Iskra FH 105 калорифер

  1.299,00 ден
  Моќност: 2100W 2 греење: моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W 3 функции на дува: ладно, топло, топло Заштита од топлина: автоматски Безбедност: заштита од прегревање / заштита од превртување Термостат: Да Носечка рачка: Да

  Iskra SF-001B Стоечки вентилатор

  1.490,00 ден 1.999,00 ден
  Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

  Vaillant VER100 електрична панелка

  4.799,00 ден

  Vaillant VER150 електрична панелка

  4.999,00 ден

  Vaillant VER200 електрична панелка

  5.999,00 ден

  Vaillant VED 18 проточен болјер ( ел. склопка )

  14.490,00 ден

  Vaillant VED 21 проточен болјер ( ел. склопка )

  14.999,00 ден

  Vaillant VED 24 проточен болјер ( ел. склопка )

  15.999,00 ден

  Vaillant VED 24 проточен болјер EXLUSIVE

  32.999,00 ден

  Апарат за мелење на месо GORENJE MG2500SJW

  9.490,00 ден

  Лепач на кеси GORENJE VS120W

  3.890,00 ден

  Апарат за сушење храна GORENJE FDK24DW

  2.890,00 ден

  Апарат за сушење храна GORENJE FDK24MG

  2.390,00 ден

  KENWOOD Апарат за сладолед IM 250

  3.330,00 ден 3.780,00 ден
  Боја : бела/сива Време на подготовка 15-40 мин Тивок при работа 2 години гаранција

  CLATRONIC Апарат за пуканки PM 3635

  1.299,00 ден
  Апарат за правење пуканки Отвор за полнење Боја бела Сила 1200 W

  SENCOR Дехидратор на храна SFD 742RD

  2.790,00 ден
  Моќност на грејачот: 240 W Број на садови за сушење: 5 Рамномерно сушење на сите нивоа Циркулирање на воздухот

  Iskra EPP-40-42-7 Електрична тава

  1.999,00 ден

  Други мали апарати

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 529,00 ден Максимум: 32.999,00 ден
  ден.529 ден.32999