CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Други мали апарати

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  BOMANN Пица пан PP 1291CB

  €33,42

  Мелница за бибер Адлер АД 4433

  €8,62
  Контрола на дебелината на мелењето, Куќиште од нерѓосувачки челик, Керамичка рачка

  Мелница за бибер Адлер АД 4434

  €10,74
  Контрола на дебелината на мелењето, Куќиште од нерѓосувачки челик, Керамичка рачка

  Апарат за палачинки Северин 2198

  €39,10
  Моќност:1000 W Високо квалитетно пластично куќиште

  Апарат за сушење овошје Северин 2940

  €60,29
  Моќност:250 W Може да се суши: овошје, зеленчук и билки

  Електричен отварач за конзерви Северин 3854

  €22,31
  Моќност:25 W Прекинувач за вклучување / исклучување на прст

  Vaillant VED 18 проточен болјер ( ел. склопка )

  €236,19

  Vaillant VED 21 проточен болјер ( ел. склопка )

  €244,48

  Vaillant VED 24 проточен болјер ( ел. склопка )

  €260,78

  Vaillant VED 24 проточен болјер EXLUSIVE

  €537,88

  Апарат за мелење на месо GORENJE MG2500SJW

  €154,69

  Лепач на кеси GORENJE VS120W

  €63,41

  KENWOOD Апарат за сладолед IM 250

  €54,28 €61,61
  Боја : бела/сива Време на подготовка 15-40 мин Тивок при работа 2 години гаранција

  CLATRONIC Апарат за пуканки PM 3635

  €21,17
  Апарат за правење пуканки Отвор за полнење Боја бела Сила 1200 W

  SENCOR Дехидратор на храна SFD 742RD

  €45,48
  Моќност на грејачот: 240 W Број на садови за сушење: 5 Рамномерно сушење на сите нивоа Циркулирање на воздухот

  Iskra EPP-40-42-7 Електрична тава

  €32,58

  Iskra HM-10 multifunkcionalen gotvac

  €99,59

  GORENJE Aparat za melewe meso MG 1800 SJW

  €141,81

  Aparat za melewe meso SENCOR SMG 4381

  €139,69
  Боја: инокс 3 челични дискови за мешање Мелење на месо 1,65 kg/min Приклучна сила: 1500 W

  Aparat za palacinki BOMANN CM 2221

  €42,22
  Нелеплива надворешност Прилагодлив термостат Сијаличка индикатор Сила : 900 W

  Aparat za palacinki MAX CP 211

  €31,62
  Моќност: 1000W Дијаметар: 30cm Нелеплива подлога за лесно чистење

  PHILIPS HD9126/00 Gotva~ na parea crn 900W

  €80,52
  • Готвач на пареа • Боја црна • 900W

  BOSCH MUM 44R1 Kujnska ma{ina

  €146,05
  Боја: црвен, иноксен сад Моќност на моторот (max): 500 W Капацитет на садот за мешање: 4 l Број на брзини за лесно ракување: 4

  ISKRA KP 618 KONVENCIONEN ROSTER

  €87,37
  Напон: 220-240V~50/60Hz Моќност: 1200W-1400W (max)

  ISKRA Multifunk.Gotvac HP-MT01

  €99,59
  Iskra HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигурно ќе најде место во секоја кујна. Тој нуди 8 различни начини за подготовка на храна, сите во еден уред.

  Iskra MG118-150 Мелница за месо (со додатоци)

  €73,19

  Aparat za pukanki KLATRONIK PM 3635

  €29,67
  – Апарат за правење пуканки – Отвор за полнење – Боја бела – Сила 1200 W

  APARAT ZA SU[EWE HRANA GORENJE FDK 24 DW

  €61,29

  GORENJE VAKUM PAKUVAC VS 120W

  €86,72
  Лепење Вакумирање Електронско управување Тајмер Бела

  GORENJE Aparat za melewe meso MG 1600 W

  €99,43
  Моќност на моторот (max): 1.600 W Капацитет на мелење: 1,9 kg/min Лесно чистење Метално куќиште

  Други мали апарати

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €8,00 Максимум: €538,00
  8 538